BioPAT Process Insights

Sartorius'un BioPAT® Process Insights yazılımı, kullanımı kolay bir arayüzde deneyim seviyesinden bağımsız olarak, yüksek riskli transferleri süreç iş akışlarında daha erken tespit etmek, zamandan, paradan ve kaynaklardan tasarruf etmek için birden fazla Sartorius biyoreaktör ölçeğinde birden fazla ölçekleme parametresini aynı anda değerlenme imkanı sunar.

Biyoüreticiler genellikle yukarı akış süreçlerini ölçeklendirmek için elektronik tablolara güvenir. Sartorius'un BioPAT Process® Insights yazılımı, kullanımı kolay bir arayüzde tahmine dayalı ölçeklendirme özellikleri sağlamak için elektronik tabloların yerini alır. Bilim adamları, deneyim düzeyinden bağımsız olarak, proses iş akışlarında daha önce yüksek riskli aktarımları tespit etmek için birden fazla Sartorius biyoreaktör ölçeğinde birden fazla ölçekleme parametresini aynı anda değerlendirebilir ve zamandan, paradan ve kaynaklardan tasarruf edebilir.

Karakterize biyoreaktör verileriyle zamandan ve paradan tasarruf edin

BioPAT® Process Insights, Sartorius biyoreaktörleri için çeşitli ilgili koşullarda kapsamlı karakterizasyon verileri içerir ve maliyetli ve zaman alıcı mühendislik çalışmalarına olan ihtiyacı azaltır.

Geliştirme iş akışında biyoreaktör ölçeklenebilirlik riskini tahmin edin

BioPAT® Process Insights, süreç ölçeklenebilirliğini değerlendirmek ve kullanıcı tarafından belirtilen kısıtlamaları göz önünde bulundurarak parametreleri ölçekler arasında aktarma riskini modellemek için yenilikçi bir hesaplama motoru kullanır.

Benzersiz çok ölçekli ve çok parametreli değerlendirme ile riski azaltın

Proses iş akışlarının önceki zamanlarındaki yüksek riskli aktarımları algılamak için birden çok biyoreaktör ölçeğinde birden çok ölçeklendirme parametresini aynı anda değerlendirin. Bu, bilim adamlarının daha pahalı üretim ölçeklerine ulaşmadan önce riskleri uygun şekilde azaltmalarını sağlar.

Elektronik tabloları değiştirme ve tüm kullanıcılar için ölçeklendirmeyi basitleştirme

El ile elektronik tabloları gelişmiş bir hesaplama motoruyla değiştirin. Deneyimsizden gelişmiş ölçeklendirme uzmanlarına kadar çeşitli kullanıcıları barındıran kılavuzlu şablonları kullanan kullanımı kolay bir arayüz.

Çok koltuklu lisans ve paylaşılan çalışma alanlarıyla işbirliği yapma

BioPAT® Process Insights erişimi ve işbirliğini teşvik eder. 10 adede kadar ekip üyesi için cömert bir lisans, ekip çalışmasını ve bilgi paylaşımını ve en iyi uygulamaları kolaylaştırır. Yazılım, biyoişlem bilimcilerin çeşitli ölçek büyütme| indirme senaryolarını dikkate almalarına yönelik çalışma alanları sağlar.

Biopat Spectro Brochure

İndir

Benzer Ürünler