Mycap® Aseptik Şişe Kapakları

Mycap® Aseptik Şişe Kapakları
Plastik ve Cam Kapların İşlevini, Kullanımını ve Performansını Geliştirmek

Mycap® kapaklı santrifüj tüpleri, şişeler, şişeler ve damacanalarla daha fazlasını yapın. Mycap®, pratik ve güvenilir aseptik sıvı kullanımı sağlayan kapaklı boru sistemini entegre ederek kap işlevselliğini geliştirir. Çok yönlü platform, Mycap® yüksek performanslı platinle sertleşen silikon contadan ödün vermeden kapaktaki tüplerin sayısını, boyutunu ve malzemesini ayarlamayı mümkün kılar ve proses uygulamalarınıza uyan bir sistem yapılandırmanıza olanak tanır.

Aseptik Örnekleme

Küçük şişeler ve santrifüj tüpleri, numune toplama için idealdir ve Mycap®'in entegre hortumu ve güvenli silikon contası, kontaminasyonları ve yanlış pozitifleri önler.

Medya ve Tampon Hazırlama

Tekli veya manifoldlu Mycap® kapaklı şişeler, ortam veya tamponu toplamak ve depolamak için tercih edilen kaplardır. Daldırma tüp ucu, medyanın son damlasını dışarı çıkarır.

Biyoreaktör Beslemeleri

Daldırma tüplü bir Mycap® kapağın hortumu, asit, baz ve diğer takviyeleri aktarmak için aseptik olarak kapalı bir besleme sistemi sağlayarak, bir biyoreaktörden gelen hortumlara aseptik olarak kaynaklanabilir veya bağlanabilir.

Küçük Hacimli Karıştırma Sistemi

Küçük ölçekli karıştırma sisteminizde aseptik sıvı kullanımından yararlanmak için manyetik karıştırma çubuğuyla donatılmış şişelere ve şişelere bir Mycap® kapağı ekleyin. Hem bağımsız hem de tamamen monte edilmiş Mycap® çözümleri mevcuttur.

İlaç Ürünü Dondurma ve Çözülme

Her birini aseptik olarak kapalı bir sistem haline getirerek ve süreci biyogüvenlik kabininin sınırlarından kurtararak doldurma ve boşaltmayı önemli ölçüde iyileştirmek için dondurma/çözme işlemleri için kullanılan şişelere ve damacanalara Mycap® ekleyin.

Aseptic Sampling Best Practices

İndir

Benzer Ürünler