Arium Advance RO

Birinci sınıf Tip 3 ters ozmozlu su

Arium® advanced RO, 24 l/saate varan oranlarda en yüksek iyon tutma özelliğine sahiptir. İçilebilir besleme suyu kaynağınıza doğrudan bağlanan bu sistem, en yüksek kalitede saf su sağlar. Yenilikçi iJust yazılımıyla birlikte olağanüstü RO teknolojisi, su kullanımınızı optimize eder ve zamandan ve emekten tasarruf sağlayan çalışma sağlar.

Ürün no : H2O-RO-1-T

Arium® Advance RO sistemi, en yüksek kalitede Tip 3 ters ozmoz suyu sağlar. Geleneksel su arıtma sistemlerinden farklı olarak, bu Arium® sistemi, siz ve yoğun gün programınız düşünülerek tasarlanmıştır: benzersiz, dokunmatik işlevli ekranı ve sezgisel menü navigasyonu, tahminde bulunmayı ortadan kaldırır ve toplam kullanım kolaylığı sağlar. 8, 16 ve 24 l/h sabit akış hızı seçenekleri ve arıtılmış su ile otomatik RO membran geri yıkama özelliğine sahip Arium® Advance RO, günlük laboratuvar uygulamalarınız için en uygun seçimdir.

Arium® Advance RO tarafından üretilen saf su, arıtılmış suyunuzu ikincil kontaminasyondan güvenilir bir şekilde koruyan benzersiz, kapalı Arium® Bagtank sisteminde depolanır. Bu, sürekli olarak en iyi su kalitesini ve dolayısıyla tekrarlanabilir sonuçları elde etmenizi sağlar.

Uygulamalar

  • Ultra saf su sistemlerini beslemek için kullanılan besleme suyunun arıtılması
  • Cam eşyaların ve laboratuvar kaplarının durulanması
  • Nemlendiriciler, otoklavlar ve cam eşya bulaşık makineleri gibi çeşitli laboratuvar aletleri için besleme suyunun arıtılması

Arium Advance RO

İndir

Benzer Ürünler