Blot Membranları

Sartorius nitroselüloz membranları, 0,22 μm ve 0,45 μm olmak üzere iki gözenek boyutunda mevcuttur. Her iki versiyon da yüksek protein bağlama kapasitesinin avantajlarını düşük arka plan ve yüksek membran stabilitesi ile birleştirerek kolay kullanım sağlar.

Geniş yüzey alanı nedeniyle, küçük proteinler için 0,22 μm membran versiyonu önerilir. Sartorius blot membranları western blot, DNA blot ve nokta veya slot blot için idealdir. Elektrotransfer, yarı kuru veya basit kılcal lekeleme gibi tüm protein lekeleme sistemleri için optimize edilmiştir.

Ürün no : FT-2-127-580580

Sartorius Kromatografi kağıtları, farklı ağırlık ve kalınlık seçeneklerinin yanı sıra farklı formatlarda mevcuttur. Blot uygulamalarının çoğunu kapsayacak ve bu basit görevi zahmetsiz ama oldukça tutarlı hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.

  • Tek tip tampon akışı ve sonuçta oluşan lekeler için yüksek saflıkta pamuklu linterlerden yapılmıştır
  • Transfer sırasında herhangi bir müdahaleyi önlemek için katkı maddesi yok
  • Zamandan tasarruf etmek ve herhangi bir israfı önlemek için kağıt, rulo ve özelleştirilmiş boyutlarda tedarik edilir

Sartorius, dört çeşit kurutma kağıdı sağlar. Son derece pürüzsüz yüzeyleri ve nispeten yüksek kalınlıkları, onlara blot transfer sistemindeki tüm temas alanı boyunca absorpsiyon özellikleri ve üstün tekdüzelik sağlar. BF 2 ve BF 3 kaliteleri, %98'den fazla alfa-selüloz içeriğine sahip pamuklu linterlerden yapılmıştır. BF 1 ve BF 4 kaliteleri, %95'ten fazla alfa-selüloz içeriğine sahip rafine hamur ve pamuk linterlerinden yapılmıştır. Daha yüksek dereceler kılcal yükselmeyi artırdı; daha yüksek alfa selüloz içeriğine sahip kaliteler daha fazla mukavemete ve homojenliğe sahip olacaktır.

Blot Membranes and Papers

İndir

Benzer Ürünler