X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Picus® ve Picus® Nxt​

Picus® ve Picus® Nxt​

Picus® arasında seçim yapmak, pipetlemenizi yükseltmek ve bir düğmeye dokunarak manuel pipetleme ve pipetleme değişkenlerini geride bırakmak istediğinizde seçimdir. İş akışınızı ve mevzuat uyumluluğunuzu optimize etmek istediğinizde Picus® Nxt'i seçin ve kullanıcı tarafından programlanabilen protokollerden ve parola koruması ve kalibrasyon hatırlatıcıları gibi güvenlik özelliklerinden yararlanın. Hem Picus® hem de Picus® Nxt, 0,2-10.000 µl hacim aralığını kapsayan tek kanallı modellerde ve 0,2 µl ila 1.200 µl arası çok kanallı modellerde mevcuttur.

Ürün no : Picus; 735021, PicusNXT; LH-745-021

Picus®

Ödüllü Picus® ile işinizin keyfini çıkarın! Son derece sofistike ve tamamen ergonomik tasarımı, tekrarlayan gerilme yaralanması (RSI) riskinizi azaltacaktır. Tamamen elektronik çalışma, sonuçlarınızın maksimum doğruluğunu ve tekrarlanabilirliğini sağlar.

Picus® Nxt

Picus® Nxt, kullanıcı tarafından özelleştirilebilen protokoller, parola koruması ve kalibrasyon hatırlatıcıları gibi ek özelliklerle Picus®'un bıraktığı yerden devam eder. Özellikle gelişmiş Picus® Nxt'i seçerek en katı düzenlemelere uygunluk gerektiğinde, eklenen sertifika ve güvenlik özellikleriyle uyumluluğunuzu yeni bir düzeye çıkarabilirsiniz.

Picus and Picus Nxt Datasheet (1)

İndir

Picus and Picus Nxt Datasheet (2)

İndir

Benzer Ürünler