X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Filtre Yuvaları ve Aksesuarlar

Hava ve gaz filtreleri için mükemmel yuvalar. Bireysel olarak yapılandırılmış muhafazalar ve aksesuarlar.

Sartorius'un hava filtresi yuvaları, ilaç ve ilaç endüstrisinin en yüksek gereksinimlerini karşılar. En gelişmiş üretim standartları, işçilik ve işletim güvenilirliğinde üstün kaliteyi garanti eder. Tüm basınçlı filtre yuvaları, Avrupa Konseyi Basınçlı Ekipman Direktifi PED 2014/68/EU ile uyumludur. GMP uyumlu tasarım ve FDA/USP Sınıf VI onaylı conta malzemeleri, muhafazalarımızın ek kalite özellikleridir. Titizlikle işlenmiş yüzey kaplamaları, sterilite ve temizlenebilirlik açısından en yüksek çalışma güvenilirliğini sağlar. Her filtre yuvası için müşteriye özel belgeler mevcuttur. 

-Ölü boşluk ve ceplerden kaçınarak hijyenik tasarım
-Ürünle temas eden tüm yüzeyler Ra< 0,5 µm olacak şekilde elektro-parlatılır
-Alman Teknik Güvenlik ve Denetim Derneği TÜEV tarafından onaylanmış kenetleme ve kapama elemanları
-Optimize edilmiş bir akış yolu geometrisine sahip tasarım sayesinde düşük basınç kaybı
-Yüksek kaliteli AISI 316 L paslanmaz çelik versiyonları mevcuttur
-Test ve ölçüm ekipmanlarının kurulumu için konektör seçenekleri
-Gaz filtrasyonu için basınçlı mahfazalarda yoğuşma tahliye vanaları
-ATEX EX II 2 GD c'ye göre tehlikeli alanlarda kullanım için onaylanmıştır. Temizlenmesi Kolay
-Sartorius Stedim Biotech, kapsamlı ve kolay temizlemeye olanak tanıyan benzersiz bir filtre kabı tasarımı kullanır. Yükseltilmiş filtre kabı tasarımı, temizlenmesi zor olabilecek küçük olukları ve dar alanları ortadan kaldırırken filtre muhafazasının serbest, tam drenajına izin verir.

Esneklik
Sartorius Stedim Biotech, akış hızı, basınç farkı ve tutma hacmi gereksinimlerinize tam olarak uyması için en geniş muhafaza boyutları ve tasarım seçenekleri yelpazesini sunar. Bağlantılar birçok stil ve boyutta mevcuttur. Özel tasarımlar ve benzersiz konfigürasyonlar istek üzerine mevcuttur.

Kurulum kolaylığı
Sartorius Stedim Biotech muhafazaları, tüm contalar, o-ringler ve kelepçeler ile kuruluma hazır olarak satılmaktadır. Esnek bağlantı, son kullanıcının muhafazaları yeni veya mevcut sabit boru tesisatlarına monte etmesine olanak tanır.

Malzeme Kalitesi
Maksimum dayanıklılık sağlamak için tüm ıslak yüzeylerde sadece 316L Paslanmaz çelik kullanılır. Sağlanan O-ringler ve contalar, yalnızca gıda ve biyofarmasötik ürünlerle doğrudan temas gereksinimlerini karşılayan FDA onaylı malzemelerden birleştirilir.

Kalite Kontrol ve Dokümantasyon
Farmasötik süreç validasyonunun önemli bir özelliği dokümantasyondur. Tüm muhafazalarımız, boyutsal kontroller, kaynak muayeneleri, yüzey ölçümleri ve hidrostatik testler dahil olmak üzere imalat sırasında ve sonrasında sıkı denetimlere tabi tutulur. Her muhafaza, çan ve taban üzerinde eşleşen bir seri numarası ile lazerle etiketlenmiştir. Bu seri numarası, Kalite Kontrol Sertifikası, Malzeme Test Raporları ve Kaynak Günlükleri için tam izlenebilirlik sağlar.

PED 2014/68/EU Standardı
Sartorius Stedim Biotech Paslanmaz Çelik Muhafazalar, Basınçlı Ekipman Direktifi PED 2014/68/EU'ya göre tasarlanmış ve üretilmiştir. Üretim sürecimiz en yüksek kalite standartlarını takip eder ve bir iç kalite kontrol sisteminin yanı sıra bağımsız olarak onaylanmış kuruluşlar tarafından düzenli olarak izlenir.

Benzer Ürünler