HiP² Plasmid Process Pack™

HiP² Plasmid Process Pack™, kendi pDNA saflaştırma sürecinizi geliştirmenize ve üretime aktarmanıza yardımcı olmak için, kullanıma hazır, ayarlanabilir bir pDNA saflaştırma paketidir.

Ayrıntılı deneyler dahildir, zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

İşlem son derece esnektir ve protokolün yalnızca ihtiyaçlarınıza uyan bölümlerinin seçilmesine olanak tanır. CIMmultus® HiP² Plasmid Process Pack™, bir zayıf anyon değişimi (DEAE) ve bir hidrofobik (C4 HLD) kolonu ve plazmidinizin saflaştırma protokolünü içerir.

CIMmultus® Monolitler, karmaşık biyolojik numunelerin ölçeklenebilir yüksek çözünürlüklü saflaştırılması için yeniden kullanılabilir kromatografi cihazlarıdır. Özel tasarım gövdenin içinde homojen kanal boyutuna ve yüzey kimyasına sahip tek parça sabit faz bulunur. Bu durağan aşama, geliştirmeden üretime yöntem transferini basitleştirmek için tasarlanmıştır.

Kolon paketlemeye ihtiyaç duymadan CIMmultus® Monolith'ler kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır.

Bu yüksek performanslı iyon değişim kolonu, öncelikle büyük proteinler, virüsler ve virüs benzeri parçacıklar gibi biyomoleküllerin monolit ile iyonik etkileşimleri yoluyla hızlı ve verimli saflaştırılması için tasarlanmıştır. Uygun ürün bakımı ve optimum ürün performansını sağlamak için aşağıdaki bilgiler sağlanmaktadır.

CIMmultus® Monolithic Columns

İndir

Benzer Ürünler