MODDE®

İlerlemeyi Hızlandıran Deney Yazılımlarının Tasarımı

Deney Tasarımı (DOE), etkili deneyler tasarlamanın, üretkenliği artırmanın ve geliştirme ve üretimdeki en zorlu zorlukların üstesinden gelmenin en hızlı ve en uygun maliyetli yoludur. MODDE® ile, hızlı bir şekilde öğrenme eğrisi olmadan DOE'nin gücünden yararlanabilirsiniz. Bu da maliyet tasarruflarını ve avantajları daha erken elde ettiğiniz anlamına gelir. Sektörünüz ne olursa olsun – petrokimya veya ilaç, gıda veya koku, kağıt hamuru, kağıt veya plastik – MODDE® daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacaktır. MODDE®, sıradan DOE yazılımından çok daha fazlasını yapar.

Yerleşik rehberliği ve kalite önlemleri, kullanıcıların en iyi deneysel seçimleri yapmasını sağlar, böylece en alakalı ve etkili sonuçları elde edersiniz. MODDE®, deneycilerin en başından DOE almalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Problem çözmeye yönelik verimli bir DOE yaklaşımıyla şunları yapabilirsiniz:

  • Deneysel maliyetleri önemli ölçüde azaltın.
  • Projelerin risklerini azaltın ve başarı oranlarını artırın.

Başarısızlık Riskini Azaltın – Her Deneyi Değerlendirin

Kötü bir deneysel tasarım veya herhangi bir aşamadaki hata, değerli materyalleri, zamanı ve kaynakları boşa harcayabilir. MODDE® ile etkili DOE'leri tasarlamak, çalıştırmak ve analiz etmek için uzman bir istatistikçi olmanıza gerek yok. Uzman veri bilimcilerimiz, yıllara dayanan deneyimlerini, ilerlemeyi hızlandıran ve deneycileri en iyi sonuçlara ulaştırmaya yönlendiren yardımcı sihirbazlar, otomatikleştirilmiş rutinler ve bilgilendirici veri görselleştirmelerinde yoğunlaştırdı; bu, her zaman yanınızda bir uzman danışmana sahip olmak gibidir.

Tüm Hedeflerinizi Karşılayan Çözümler Bulun   

MODDE®, benzersiz hedeflerinizi ve önceliklerinizi dikkate alarak diğer DOE yazılım paketlerinden ayrılır. Akıllı kalite analitiği, ne kadar belirsizliğin kabul edilebilir olduğuna karar verdiğinize bağlı olarak seçeneklerinize otomatik olarak bir risk tahmini uygular. Yüksek düzeyde düzenlenmiş bir sektörde mi çalışıyorsunuz? MODDE®, sizi sağlıklı bir güvenlik payı sağlayan operasyonel ayarlara yönlendirir. Proses koşullarındaki küçük bir değişiklik size büyük bir maliyet tasarrufu sağlayabilir mi? MODDE®, her seçeneğin etkisini karşılaştırmanıza yardımcı olur.   

Her Adımda Deney Tasarımı Desteği  

MODDE®, riskleri azaltmak için birinci sınıf bir yaklaşım kullanarak bilim insanlarının ve mühendislerin süreçleri yoğunlaştırmasına, israfı azaltmasına ve süreç çıktısını optimize etmesine yardımcı olan rehberli bir iş akışı sihirbazı ile optimizasyon sağlar. Yeniden çalışılan tasarım Sihirbazı ve güncellenmiş analiz Sihirbazı ile birlikte MODDE® şimdi, taramadan optimizasyona kadar araştırmalarınız boyunca eksiksiz rehberlik sağlar. 
En sık kullanılan işlev ve özelleştirmelere artık özellikler bölmesinden erişilebilir, bu da başarılı bir DOE çalıştırmayı her zamankinden daha kolay hale getirir. 

Başlangıç veya Profesyonel – MODDE® İşletmeniz İçin Somut Sonuçlar Alır

İster karmaşık ve çeşitli araştırmalar için tam esnekliğe ve gelişmiş araçlara ihtiyacınız olsun, ister daha rutin veya temel görevler gerçekleştiriyor olun, MODDE® sonuç alır. Geliştirme ve üretimde gelişmiş DOE, modelleme ve kalite analizi için MODDE® Pro'yu seçin. Daha akıcı bir giriş noktası için MODDE® Go, kullanıcıların güvenle kurulum yapmasına ve ilerlemesine yardımcı olur. Her iki seçenek de sınıfının en iyisi araçlar, yerleşik rehberlik ve otomatikleştirilmiş rutinlerle ilerlemeyi hızlandırır; böylece ihtiyacınız olan yanıtları daha erken alırsınız.

MODDE Datasheet

İndir

Benzer Ürünler