Sartobind® S

Sartobind® S membran adsorberi, konak hücre proteinlerini yüksek akış hızlarında uzaklaştırmak için ilaç üretiminde kullanım için onaylanmıştır. Bir katyon değiştirici olarak Sartobind® S, agrega giderme yetenekleri sergiler ve tipik olarak virüsler ve virüs benzeri partiküller (VLP) için en az on kat daha yüksek bağlama kapasitesi sağlar.

Ürün no : 99IEXS42GC-----V

İyon değişim kromatografisi için Sartobind® membran adsorbe edicileri (MA), kullanıma hazır şırınga filtre tipi ünitelerdir. Hepsi, 3 µm gözenek boyutuna sahip mikro gözenekli bir yapı sergileyen patentli Sartobind® membranına dayanmaktadır. İyon değişimi için ligandlar, zarın tüm iç yüzeyine kovalent olarak bağlanır, bu da çok yüksek akış hızları ile birlikte yüksek bağlama kapasiteli ayırma ortamı ile sonuçlanır. İyon değişim ligandlarının bağlanması çok kararlıdır ve bağlama kapasitesi kaybı olmaksızın birçok yeniden kullanım döngüsüne izin verir.

İyon değişimi için Sartobind® MA üniteleri, güçlü veya zayıf anyon (Q ve D) ve güçlü katyon (S) tipi olarak ve 12 mg ile 80 mg arasındaki statik bağlama kapasitelerine karşılık gelen 15 cm2 ile 100 cm2 membran alanı arasında üç boyutta mevcuttur. Polisülfon gövdeli üniteler, kromatografide uygulanan birçok solvent ile uyumludur.

 

Sartobind S Datasheet

İndir

Benzer Ürünler