Biowelder® TC Steril Hortum Kaynak Cihazı

Biowelder® TC Steril Hortum Kaynak Cihazı
Otomatik Steril Hortum Kaynağı

Gelişmiş biyo-üretim süreçleri, bileşenler arasında güvenilir bağlantılar sağlamak için gelişmiş araçlar gerektirir. Biowelder® TC, termoplastik elastomer (TPE) boru elemanları arasında steril bağlantılar yapmak için otomatik bir cihazdır. Bu kanıtlanmış teknoloji, kuru veya sıvı dolu TPE borularını bağlamak için benzersiz döner boru tutucuları kullanır ve atılan boru uçlarını yeniden bağlayarak proses sıvılarının tamamen muhafaza edilmesini sağlar. Doğrulama protokolleri, Biowelder® TC bağlantılarının steril olmasını sağlar.

Ürün no : 16389

Çok Yönlü Otomatik Steril Hortum Kaynak Makinesi


Biowelder® TC otomatik kaynak cihazı, tüm biyofarmasötik üretim süreçlerinde steril bağlantılar yapmak için basit, esnek ve hızlı bir çözüm sunar. Tek kullanımlık torbalarda, tek kullanımlık boru tertibatlarında ve ünite operasyonlarında kullanılabilir.    

 

 Biowelder® TC Çalışma Prensibi


Biowelder® TC otomatik boru kaynak makinesini kullanmaya başlamak için bir operatör boru tutucuları, tek kullanımlık bıçağı ve TPE borularını yerleştirir ve dokunmatik ekran aracılığıyla kaynak işlemini başlatır. Bıçak önce depirojenasyon için ısıtılır ve sıcaklığı kontrol eden bir kızılötesi sensör ile kaynak sıcaklığına soğutulur. Bıçak boruları kestikten sonra boru tutucu döner ve yeni bir bağlantı kurulur.

Biowelder TC Datasheet

İndir

How Large Pharma Used Connection Redundancies and Single-Use Systems to Streamline Production

İndir

Biowelder Total Containment

İndir

Benzer Ürünler