X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Biosart Funnels

Biosart® 250 Huni, mikrobiyolojik ve analitik kalite güvencesi için özel olarak tasarlanmıştır. Biosart® 250, ilaç ve kozmetiklerin, su, yiyecek ve içeceklerin ve diğer sıvıların rutin mikrobiyolojik analizlerinde hızlı filtrasyona izin veren steril hunilerdir. Geniş iç çap, yüksek bir akış hızı sağlar ve konik form, derinlemesine durulamaya izin verir. Hunide sıvı kalmaz.

Biosart® 250 Hunilerinin ana uygulama alanı, membran filtrasyonunun önemli bir adım olduğu, düşük sayıda mikrop içeren nispeten büyük numune hacimlerinin mikrobiyolojik analizidir. Ayrıca Biosart® 250 Hunileri, numuneyi birkaç ml steril fizyolojik NaCl solüsyonuna yerleştirerek daha küçük hacimleri test etmek için de uygundur. Biosart® 250 Hunileri, farmasötikler, yiyecekler, içecekler, su ve diğer sıvıların mikrobiyolojik testleri için özel olarak tasarlanmıştır. Sterildir, 250 ml'lik plastik huniler kullanıma hazırdır ve bir vakum manifoldunun tabanlarına yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik bir filtre desteğine bir Sartorius ızgaralı membran filtre yerleştirilir. Bir Biosart® 250 Hunileri basitçe monte edilir ve numune filtrelenir. Huni polipropilenden yapılmıştır ve süngü tipi bir kapakla optimum sızdırmazlık için yeterince esnektir. Derecelendirmeler, tam numune hacimlerinin kolay ölçümü için 50, 100, 150 ve 200 ml olarak işaretlenmiştir. Büyük iç çap, yüksek bir akış hızı sağlar. Konik form, filtrasyondan sonra sistemin tamamen durulanmasını sağlar. Filtre hunisinde sıvı tutulmaz. Biosart® 250 Hunileri, rutinde gerekli olan filtrasyon adımlarının hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

  • Yüksek toplam verim
  • Yüksek akış hızı
  • Steril, ayrı ayrı, steril ambalajlı mevcut
  • Çapraz kontaminasyonu önlemek için her test için yeni, steril bir huni kullanın
  • Artık sıcak hunileri tutmak yok
  • Tam filtreleme görünür

Benzer Ürünler