Ambr® 250 High Throughput

Ambr® 250 sistemi, 12 veya 24 tam özellikli tek kullanımlık 100 – 250 mL mini biyoreaktör ile proses geliştirme için yüksek verimli, otomatik bir biyoreaktör sistemidir. Proses geliştirme ve proses optimizasyonu, ölçek küçültme çalışmaları, hücre kültürü ve mikrobiyal fermantasyonu içeren geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.

Aynı anda çok daha fazla deneyin yönetimine ve deney başına maliyeti düşürme olanağı tanıyan, kolay bağlanan biyoreaktörler ve esnek yazılım ile tamamen entegre yüksek verimli bir sistemdir.

Ambr® 250, tam özellikli biyoreaktör tasarımına dayalı süreçleri küçültmek için idealdir ve laboratuvar üretkenliğinde bir adım değişikliği iyileştirmesi sağlar.

Ambr® 250 Yüksek Verimli Mikro Taşıyıcı Tank

  • Yeni kap tipi, mikro taşıyıcıyı ve özel karıştırma yetenekleri gerektiren diğer kültürleri desteklemek için geliştirilmiştir.
  • Yapılandırma, kesme stresini en aza indirir ve hücre işlevselliğini ve diğer kalite özelliklerini korurken daha düşük karıştırma hızlarında radyal bir kültür karışımı gerçekleştirir.
  • Tank için proses geliştirme ve proses optimizasyonu, mikrotaşıyıcı tabanlı memeli hücre kültürü uygulamalar ve daha yavaş döndürme hızında özel karıştırma gerektiren diğer kültürler uygundur.

Ambr 250 High Throughput Consumables and Accessories

İndir