X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Arium Mini

Günde 10 Litre için Kompakt Ultra Saf Su Sistemleri 

Compact Arium® Mini laboratuvar su sistemleri, günde 10 litrelik Tip 1 ultra saf su gereksinimleri için tasarlanmıştır ve hem yaşam bilimleri uygulamalarında hem de analitik laboratuvar prosedürlerinde tamponların, ortamların ve numunelerin hazırlanmasında kullanım için idealdir. 

Ürün no : H2O-MA-T

Sartorius, günde yaklaşık 10 litrelik Tip 1 su gereksinimleri için özel olarak tasarlanmış kompakt ultra saf su serisi Arium® Mini'yi sunar. 1 L/dk hızında ultra saf su verme kapasitesi ile. ve yalnızca 28 cm (11 inç) genişliğinde olan bu yerden tasarruf sağlayan ünite, hemen hemen her laboratuvar ortamına kolayca entegre olur.

Giriş suyunuza bağlı olarak üç farklı sistem arasından seçim yapın:

Standart Arium® Mini
Arium® Mini'nin standart versiyonu, kalıcı olarak monte edilmiş bir su musluğundan bağımsızdır. Ön işlemden geçirilmiş su, entegre pompa aracılığıyla bir konteynırdan sisteme verilir ve daha sonraki işlemler için Arium® Torbasında depolanır. Bu şekilde depolanan su daha sonra ultra saf su üretimi için besleme suyu görevi görür.

Arium® Mini Plus
Arium® Mini Plus, doğrudan bir besleme suyu musluğuna bağlanabilir. Bu sistemde su, sistemin entegre torbasında güvenli bir şekilde saklanmadan önce bir ön arıtma kartuşu ile arıtılır. Ultra saf suyun nihai üretimi daha sonra özel olarak geliştirilmiş bir iyon değişim arıtma kartuşu kullanılarak gerçekleştirilir.

Arium® Mini Essential
Arium® Mini Essential, doğrudan merkezi/merkezi olmayan besleme suyu kaynağına (DI/RO/EDI) bağlanabilir. Bu doğrudan bağlantı, ön arıtılmış suyun depolanması ihtiyacını ortadan kaldırdığından, sistem dahili bir depolama seçeneğinden bağımsızdır. Sistem sağlanan sudan doğrudan ultra saf su üretir.

HPLC/UHPLC gibi analitik ve özellikle kritik uygulamalar için, tüm Arium® Mini sistemleri isteğe bağlı bir entegre UV lambası (185/254 nm) ile donatılabilir. Bu, neredeyse organik bileşenler içermeyen ultra saf suyun güvenilir bir şekilde üretilmesini sağlar.

Arium Mini Brochure

İndir

Arium Mini Datasheet

İndir

Benzer Ürünler