Biz kimiz ?

Sartonet A.Ş, 1983’ten günümüze başta ilaç olmak üzere, gıda, içecek ve kimya sektörlerinde 40 yıla yaklaşan yolculuğu boyunca, filtre ve filtrasyon teknolojilerinde, Sartorius markalı ürünlerin Türkiye'de satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu tek yetkilendirilmiş firmadır.

Sartonet A.Ş, kendi alanında deneyimli ekibi ve kendine has özellikleri ile sektörde sorumluluk alarak rakiplerinden ayrışmayı başarmış ve her zaman ilklerin öncüsü olmuştur.

Türkiye’de bir ilk olarak pileli kartuş filtre kullanımına başlanmasını ve membran filtrede integrity test dediğimiz sağlamlık testi prensiplerini Türkiye de ilaç camiasına öğreten kuruluş olmuştur.

Sartonet A.Ş faaliyetlerini yerel ve uluslararası standartlarda, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve toplumsal sorumluluk anlayışı ile yürütmektedir.

Sartonet'e Hoşgeldiniz
Sartonet'e Hoşgeldiniz
İncele
Sartonet’in Hikayesi
Sartonet’in Hikayesi
İncele
Bir Sartonet Yılbaşı Geleneği - Sartonet Kütüphanesi
Bir Sartonet Yılbaşı Geleneği - Sartonet Kütüphanesi
İncele

Değerlerimiz

“Bilgi, bana göre ülkenizin altından çıkan madenden, petrolden daha kıymetlidir.” 

Ömer ERDEM
Sartonet A.Ş Genel Müdürü

Saygı Ve Sorumluluk

Saygı ve sorumluluk müşteri ilişkilerimizin temel yapısını oluşturur. Yaptığımız her şeyde dürüst ve açık oluyor, bütünlük içinde hareket ediyoruz. Müşterilerimizin kişiye özel ve mahremiyet gerektiren bilgilerine karşı özen gösteriyoruz.

Uzmanlık

Uzmanlaşmaya ve uzmanlığımızla müşterilerimize en faydalı olacağımıza inanıyoruz. İşimizi Gönülden yapıyoruz. "Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır."
M. Kemal ATATÜRK

Eğitim-Yaşam Boyu Öğrenme

Sartonet A.Ş, ana hedeflerinden biri hep “Eğitim” olmuştur. Eğitimin önemine inanmış ve her zaman gerek çalışanlarının gerekse müşterilerinin eğitimini, öğrenimini her şeyden önde tutarak geleceğe en güzel yatırım olarak görmüştür. Bütün çabamız sahip olduğumuz bilgileri paylaşabilmek, değişen ve dönüşen bir dünyada bu bilgilere sahip çıkarak, var olmayı sürdürebilmektir. “Bilgi, bana göre ülkenizin altından çıkan madenden, petrolden daha kıymetlidir.” 
Ömer ERDEM

Bireysel ve Ekip Çalışması

Bireysel ve Ekip çalışması, Yeniliğe, geri bildirime, değişime ve sürekli gelişime açık olmak. Sorunları birlikte tespit etmek, çalışmalardaki sorumlulukları birlikte planlamak, yürütmek, düzenli bilgi aktarımında ve geri bildirimde bulunmak, “hepimiz için, hep birlikte” anlayışını sahiplenmek.

Kilometre Taşları

Kalite Politikamız

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan tecrübeli kadromuz ile sürekli ve titiz hizmet vermek ilkemizdir.

Hizmet kalitemizi en üst seviyede tutabilmek için ulusal ve uluslararası standartları ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve uygulamak, kalitemizin temelidir.

Çalışanlarımızın verimli olması için sürekli eğitimi, motivasyonu ve memnuniyeti arttırılarak aidiyet bilinciyle şirket hedefleri etrafında birleşmelerini ve şirket menfaatlerine hizmet etmelerini sağlamak, Kanun ve Yönetmeliklere uymak, çevreye duyarlı olmak, çalışan sağlığı ve güvenliği kurallarına uymak ve sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak insanlarımızın bilinçlenmesine katkıda bulunmak kalite politikamızdır.