BioPAT® MFCS

BioPAT® MFCS, biyoproses veri yönetimi ve otomasyonuna yeni bir standart eklemenizi sağlar. Güvenilir veri toplama, verimli trend izleme ve gelişmiş reçete kontrolü, ister tek kullanımlık ister yeniden kullanılabilir sistemleri tercih ederseniz edin, onu tüm yukarı ve aşağı akış süreçleri için ideal bir araç haline getirir

Net Kompozisyon ve Tasarım

BioPAT® MFCS'nin çekici ve modern yazılım tasarımını deneyimleyin. Sezgisel iş akışı, günlük görevlerinizi kolaylaştırır ve şaşırtıcı derecede basit navigasyonu, süreçle ilgili tüm bilgilere hızlı erişim sağlar. 

En Yeni ve Uyumlu Teknoloji

BioPAT® MFCS, en yeni hazır donanım ve yazılımlarla uyumludur. Verilerinizi hızla toplayın ve aranabilir SQL veritabanında güvenli bir şekilde saklayın. Yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve yüksek kullanılabilirlikten yararlanacaksınız.

Sartorius Servis ve Destek

Sartorius Hizmeti, yeni BioPAT® MFCS'nizden maksimum düzeyde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Kapsamlı e-posta desteği ve en son işlevselliğe sahip en yeni sürümü indirme imkanı, güvenilir çalışma ve kolay kullanım sağlayacaktır.

BioPAT MFCS Brochure

İndir

Benzer Ürünler