X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

BioPAT® MFCS

BioPAT® MFCS, biyoproses veri yönetimi ve otomasyonuna yeni bir standart eklemenizi sağlar. Güvenilir veri toplama, verimli trend izleme ve gelişmiş reçete kontrolü, ister tek kullanımlık ister yeniden kullanılabilir sistemleri tercih ederseniz edin, onu tüm yukarı ve aşağı akış süreçleri için ideal bir araç haline getirir

Net Kompozisyon ve Tasarım

BioPAT® MFCS'nin çekici ve modern yazılım tasarımını deneyimleyin. Sezgisel iş akışı, günlük görevlerinizi kolaylaştırır ve şaşırtıcı derecede basit navigasyonu, süreçle ilgili tüm bilgilere hızlı erişim sağlar. 

En Yeni ve Uyumlu Teknoloji

BioPAT® MFCS, en yeni hazır donanım ve yazılımlarla uyumludur. Verilerinizi hızla toplayın ve aranabilir SQL veritabanında güvenli bir şekilde saklayın. Yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve yüksek kullanılabilirlikten yararlanacaksınız.

Sartorius Servis ve Destek

Sartorius Hizmeti, yeni BioPAT® MFCS'nizden maksimum düzeyde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Kapsamlı e-posta desteği ve en son işlevselliğe sahip en yeni sürümü indirme imkanı, güvenilir çalışma ve kolay kullanım sağlayacaktır.

BioPAT MFCS Brochure

İndir

Benzer Ürünler