4Cell® Buffer

Sonraki işleme uygulamaları için Flexel® tank gömleklerinde ve toz transfer torbalarında önceden tartılmış toz tamponlarıdır.

Toz tampon üretim yeteneklerimiz, yıkama tamponlarından derinlemesine filtrasyona ve kromatografiye kadar tüm aşağı akış proses adımlarını kapsar. Herhangi bir karıştırma sistemiyle eşleşmesi için iki ana paketleme seçeneği mevcuttur.

PBS, biyoişlemede en çok kullanılan tuzlu su tamponlarından biridir, 50L'den 200L'ye kadar kullanıma hazırdır ve herhangi bir tampon olarak, formülasyon ve/veya dolum hacmi açısından proses gereksinimlerine uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Ürün no : CQB3FA0005

Biyoişlemede, operatörlerin güvenliği, düzenleyici kurumlar tarafından giderek daha fazla özetlenen kritik bir husustur. Toz Tamponların Önceden Doldurulduğu Torbaların, karıştırma için tozsuz bir işleme ortamı sunduğundan çevre koşullarının iyileştirilmesine yardımcı olmaktadır.

±%1'lik bir doldurma hassasiyeti ile toz tampon karıştırma adımları, tampon hazırlama başına bir torbadan yararlanan daha az adımla hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Proses tamponları yapmak için optimum düzeyde esneklik sağlamak amacıyla dolum kapasitesi ∼100 g ile 20 kg arasında değişmektedir.

Standart, kullanıma hazır PBS ürünlerimiz, sonraki uygulamaların çoğuna uygundur: Analiz sertifikası, biyolojik yük, pH (bir kez hidratlandığında), Her bir bileşen için testler, endotoksinler için QC salım testleri dahil tüm ilgili bilgileri içerir. Hidrat Toz PBS'nin 2 yıllık raf ömrü vardır. Güvenlik Bilgi Formu Torbalar, vakumla kapatılmış koruyucu torbalarda ayrı ayrı çift sarılı olduklarından temiz odalara kolayca getirilebilir.

 

Ready-to-Hydrate Datasheet

İndir

Benzer Ürünler