Biostat T

Biostat® T, etkileşimli bir yazılım eğitim aracıdır ve kullanıcıları biyoproses kontrolü konusunda eğitmek için idealdir. Kullanıcıların biyoproses mühendisliği hakkında bilgi edinmelerini ve gerçek bir biyoreaktörü çalıştırmadan önce bir biyoreaktörün menü navigasyonu ve kontrolü ile pratik yapmalarını sağlar.

Mevcut CHO ekimine dayalı hücre kültürü prosesleri için bir yazılım versiyonu ve maya fermantasyonu için bir versiyon mevcuttur. Sonuç olarak, bu sanal biyoreaktör eğitim aracı, kullanıcıların yalnızca uygun yazılım sürümünü seçerek kendi beceri düzeylerine ve ilgili uygulamalara göre özelleştirilmiş eğitim almalarını sağlayacaktır.

Bütünleştirici Öğrenme

Biostat® T'yi kullanmak için bilgisayar dışında bir donanıma gerek olmadığı için yakın zamanda edinilmiş teorik bilgileri hemen uygulayın.

Uygulamalı Çalışmada Kalite

Biyoişlem kontrolü ve biyoreaktör menü navigasyonu ilkelerini sanal olarak öğrenin ve en başından itibaren gerçek hayatta bir biyoreaktör kullanırken yüksek kaliteli sonuçlar elde etme yeteneği kazanın.

Gerçeğe Yakın

Eğitimleri gerçekçi bir şekilde gerçekleştirin ve şu avantajlardan yararlanın:

Gerçek biyoreaktörlerin insan makine arayüzüne dayanan yazılım arayüzü (örneğin Biostat® STR® 200 L tek kullanımlık biyoreaktörde Biostat T CHO için)

Biostat® T'ye entegre edilmiş gerçek toplu iş verileri

Zaman ve Maliyet Tasarrufu

Gerçek bir yetiştirme süreci çalıştırırken insan hatası riskini azaltmak ve toplu kayıpları önlemek için eğitimleri sanal olarak gerçekleştirin. Zaman ve paradan tasarruf etmek için laboratuvar temizlik ve biyoreaktör ortam tedariklerinin miktarını en aza indirin.

 

Biostat T Cho Training Tool Datasheet

İndir

Benzer Ürünler