TakeOne® Basitleştirilmiş Örnekleme Çözümleri

Önceden Birleştirilmiş, Önceden Sterilize Edilmiş, Tek Kullanımlık: Basitleştirilmiş Örnekleme İçin TakeOne® Aseptik Numune Alma Çözümleri

Aseptik numune alma, etkili bir mikrobiyal kontrol programının temel bileşenidir. TakeOne® ile toplanan numuneler, biyolojik yük ve endotoksin seviyeleri gibi kritik saflık özelliklerinin yanı sıra metabolitler, besinler, ozmolalite, pH ve daha fazlası gibi önemli proses parametrelerini ölçmek için kullanılır. TakeOne® aseptik numune alma çözümleri, paslanmaz çelik veya tek kullanımlık proseslerle sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

Aseptik numune alma, etkili bir mikrobiyal kontrol programının temel bileşenidir. TakeOne® solüsyonlarıyla toplanan numuneler, biyolojik yük ve endotoksin seviyeleri gibi kritik saflık özelliklerinin yanı sıra metabolitler, besinler, ozmolalite, pH ve daha fazlası gibi önemli proses parametrelerini ölçmek için kullanılır.

TakeOne® aseptik numune alma çözümleri, paslanmaz çelik veya tek kullanımlık proseslerle sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmıştır. Toplama kapları ailemiz, aseptik konektörler veya Tuflux® TPE gibi kaynaklanabilir TPE boruları aracılığıyla tek kullanımlık tertibatlara ve sistemlere doğrudan bağlanır ve geleneksel biyofarmasötik örneklemeden rejeneratif ilaçlar için gelişmiş hücre ve gen terapilerine kadar her şey için uygundur.

Modüler örnekleme çözümlerimiz, karmaşık proses ekipmanlarının kullanımını kolaylaştırır ve kullanım noktası bağlantılarında değişkenlik sağlar. Bu, numune alma ve küçük hacimli sıvı işleme için en yüksek düzeyde esneklik ve uyarlanabilirlik sağlar.

TakeOne Flex Datasheet

İndir

Benzer Ürünler