Clipster Ayırıcılar

Clipster® Aseptik Kullanım Noktası Ayırıcıları


Clipster®, işlemin herhangi bir aşamasında sterilliği korurken hortum bağlantısını kesmek için tek kullanımlık bir çözümdür. Eşsiz tasarımı, monte edilmiş ürünlere kuruluma izin verir. Clipster® sağlam, hızlı ve kullanımı kolaydır. Operatörler, bağlantı kesme işlemini el tipi bir aletle gerçekleştirerek sınırlı alanda bile hızlı ve kolay uygulama sağlar. Clipster® herhangi bir sıvı ile temas halinde olmadığından kolaylıkla valide edilebilir.

Clipster® – Bağlantıyı Kesme Özgürlüğü

Clipster®, biyofarmasötik endüstrisindeki bağlantı kesme işlemlerinde artan esneklik talebini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Clipster®, planlanmamış bağlantı kesilmeleri için doğrulanmış yedekleme işlevi görebilir. 4 adımlı basit süreci (ürün teması olmadan) doğrulamayı kolaylaştırır ve Ar-Ge'den ticari üretim ölçeğine kadar olan bağlantıların kesilmesini destekler.

Kullanım Noktası Kurulumu
Montaj ve işleme sırasında herhangi bir noktada, operatör üniteleri aseptik olarak ayırabilir.                          

4 Adımlı Çalışma
Kullanımı kolay çalışma, hızlı, sağlam ve tekrarlanabilir bağlantı kesme sağlar.                      

Sterilite Güvencesi
106 CFU/mL'de Bacillus atropheus'a daldırma yoluyla bakteri tehdidi ile doğrulama sırasında kanıtlanmıştır.

Clipster® Aseptik Ayırıcılar
Esneklik :
1/4" – 3/4" OD borulara monte edilebilir

Doğrulama: Ürün ve sıvı teması yok

Boyut: Küçük Clipster® parçaları ve taşınabilir alet, herhangi bir konumda bağlantının kesilmesine izin verir. Pil veya güç kaynağı gerekmez.                        

Clipster® – Gerçek Bir Verimlilik Avantajı

Clipster® aseptik ayırıcı, silikon boru ile bile, kurulu bir proses kurulumunda kullanım noktası ayırmaları gerçekleştirir. Bağımsız üst ve alt bileşenlerin benzersiz tasarımı, operatörlerin Clipster®'ı süreç içinde her yerde ve her zaman kullanabileceği anlamına gelir.

Clipster Aseptic Disconnector

İndir

Manual Clipster Aseptic Disconnector

İndir

Benzer Ürünler