X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Octet R8

Octet® R8 etiketsiz protein analiz sistemi, biyomoleküllerin hızlı, yüksek verim ve doğru karakterizasyonunu sağlar ve biyolojik gelişim sırasında daha uzun deneysel çalışma süreleri ve GxP uyumlu laboratuvarlara sorunsuz entegrasyon ile uyumludur.

8 kanallı Octet® R8 sistemi, spesifik teste bağlı olarak 30 dakika ila 2,5 saat içinde 96 numunenin niceliğini ve kinetik analizini gerçekleştirir. İsteğe bağlı bir mikro plaka buharlaştırma kapağı, numune hacmindeki kayıpları en aza indirir ve bir denemeden sonra bile analiz sonrası numune geri kazanımı sağlar.

Octet® R8 sistemi, kinetik analiz, IgG ve diğer proteinlerin titresi, reaktif kalifikasyonu, immünoassay gelişimi, biyoişlem geliştirme, kalite analizi, ham antikor taraması, epitop binning / haritalama, ligand bağlayıcı tahliller, küçük molekül analizi, hücre sinyal mekanizmalarını aydınlatan ve bulaşıcı hastalık izleme dahil olmak üzere çok çeşitli analizler için kullanılabilir. Analiz, tek bir kanal veya sekiz kanala kadar kullanılarak yapılabilir ve numune veriminde esneklik sağlar.

Eşsiz Esneklik ve Çok Yönlülük - Sekiz paralel, bağımsız kanal maksimum hız, hassasiyet ve esneklik sağlar

Çalışma Süresi - İsteğe bağlı buharlaştırma kapağı, 12 saate kadar sahipsiz çalışma süresini kolaylaştırırken, örnek hacimdeki kayıpları en aza indirir ve bir denemeden sonra bile analiz sonrası numune geri kazanımı sağlar

GxP'ye yükseltme - Octet® R8 GxP paketi, mevzuat uyumluluğu için 21 CFR Part 11 yazılımı ve IQOQPQ kitleri, protokolleri ve hizmetleriyle kullanılabilir. Mevzuat uyumluluğu için GxP olmayan bir sistemin GxP sistemine ne zaman yükselteceğini seçin.

Octet ® R8 Protein Analiz Sisteminin Faydaları


Yüksek Kaliteli Kinetik Tarama ve Benzeşim Karakterizasyonu

Octet® R8 sistemi, oranları (Ka), off rates (Kd) ve benzeşim sabitlerini (KD) hesaplamak için bağlama olaylarını gerçek zamanlı olarak izler.

Çok Çeşitli Molekülleri Tespit Etmek için Çok Yönlülük

Yüksek hassasiyetli Octet® R8 sistemi, küçük moleküllerden proteinlere ve hücrelere kadar çeşitli biyomolekülleri algılar.

Maksimum Hız ve Esneklik için Sekiz Paralel, Bağımsız Kanal

Octet® R8 sisteminin sekiz kanalı, numuneleri tarama amacıyla veya birlikte ölçmek için bağımsız olarak kullanılabilir ve örnek okumayı yüksek kaliteli kinetik karakterizasyon için özel bir referansla eşleştirebilir.

GxP Düzenlemeli Ortamlarda Çalışmak İçin Mükemmel Uygun

Octet® R8 sistemi için isteğe bağlı 21 CFR Bölüm 11 yazılımı, kurulum ve yeterlilik (IQOQ) ve performans yeterliliği (PQ) kitleri ile birlikte mevcuttur.

Sıcaklığa Duyarlı Proteinler için Numune Plakası Soğutması

Numune plakası sıcaklığı 15-40°C arasında kontrol edilebilir ve sıcaklığa duyarlı proteinler için farklı sıcaklıklarda güvenilir kinetik belirlemeler sağlar. Numune soğutmanın ek avantajları arasında termodinamik ölçümleri tahmin etmek için birden fazla sıcaklıkta bağlama hızı sabitlerini hızlı bir şekilde belirleme yeteneği bulunur. Octet® R8 sisteminin sekiz kanalı, numuneleri tarama amacıyla veya birlikte ölçmek için bağımsız olarak kullanılabilir ve örnek okumayı yüksek kaliteli kinetik karakterizasyon için özel bir referansla eşleştirebilir.

Akışkanlar Içermeyen Daldırma ve Okuma Formatı, Test Süresini ve Bakım Maliyetini Azaltır

Octet® platform, akışkansız tasarımı sayesinde diğer teknolojilere kıyasla sonuçlara ve süreç ekonomisine daha hızlı zaman sağlar. Ek olarak, ham numune uyumluluğu, numune ön işlem ihtiyacını ortadan kaldırarak yüksek miktarda zaman kazandırır ve tahribatsız testler diğer tahliller için değerli numuneleri korur.

Uygulamalar

Kinetik ve Benzeşim Karakterizasyonu

Octet® R8 sisteminin üstün hassasiyeti, hem küçük hem de büyük moleküllerin ve kinetik sabitlerin geniş bir aralıkta ölçülebilmesini sağlar. Sistem, algılama yüzeyini doğrudan numuneye getirerek kinetik sabitleri doğru bir şekilde ölçerek mikroakışkan ihtiyacını ortadan kaldırır. Çoğu protein için biyosensörleri kullanmaya hazır olan benzersiz daldırma ve okuma yaklaşımı iş akışlarını kolaylaştırır ve test geliştirmeyi hızlandırır. Ham numunelerin minimum cihaz bakımı ile doğrudan ölçülenine olanak tanır.

Biyoişlemde Protein Nicelasyonu

Doğru ve tekrarlanabilir konsantrasyonlar, basit, tek adımlı bir test kullanılarak numune başına 2 dakika veya 96 kuyu plakası için 32 dakika kadar kısa bir sürede belirlenebilir. Nicellikte yüksek hassasiyet, okuma süresi ve sarsıntı hızını artırarak kolayca elde edilebilir ve 2 adımlı veya 3 adımlı test formatları ile alt ng/mL seviyelerine daha da yüksek hassasiyet elde edilebilir, bu da konak hücre proteinleri ve artık protein A gibi kirleticilerin ELISA'dan daha hızlı ve daha hassas bir şekilde otomatik olarak ölçülebilmesini sağlar. Biyosensörlerin yenilenmesi ve yeniden kullanılarak süreç ekonomisi daha da geliştirilebilir.

Kalite Kontrol (QC) ve İmalat

Octet® R8 sistemi, düzenlenmiş kalite kontrol (QC) ortamlarında güvenilir bir şekilde çalışmak üzere geliştirilmiştir. Octet®, hem yukarı hem de aşağı akış süreçlerinde ligand bağlama, konsantrasyon ve safsızlık analizi için lot salınımı ve süreç içi testler için yöntem geliştirme ve doğrulamada uygun şekilde kullanılır. 21 CFR Part 11 yazılımı ve eksiksiz bir GxP ürün ve hizmetleri serisi ile birlikte tasarımdaki kullanım kolaylığı ve basitlik, Octet® R8 sistemini uyumlu laboratuvarlar için ideal bir analitik araç haline getirir.

Octet R8 System Datasheet

İndir

Benzer Ürünler