Octet RH96

IgG titrasyonundan epitope binning'e kadar Octet® RH96 cihazi, biyolojik ilaç moleküllerinin hızlı karakterizasyonunu ve gelişimini kolaylaştıran son teknoloji yüksek aktarım hızı platformlarına sahip etiketsiz moleküler etkileşim analizleri sunar.

 • Aynı anda 8, 16, 32, 48 veya 96 kuyuları okur
 • Octet® RH96 enstrüman okuma başlığı, kullanıcıların 8, 16, 32, 48 veya 96 numuneleri aynı anda analiz etmelerini sağlayan tasarım esnekliği sağlar ve 96 örneğe kadar özelleştirilmiş aktarım hızı sağlar.
 • Dakikalar içinde tam plaka off-rate sıralaması
 • Dip and Read test formatı, raftan kullanıma hazır biyosensörler kullanan ham numunelerde bile klonların off-rate analizinin hızlı bir şekilde yapılmasına izin verir.
 • İki dakika gibi kısa bir sürede 96 kuyu plakası niceliği
 • Tam 96 kuyu plakasının IgG titer tayini iki dakikada tamamlanabilir. Ek olarak, numune plakası bölmesi, daha fazla numune verimi sağlayan 384 kuyu plakası ile uyumludur.
 • Sekiz saatten kısa sürede 32 x 32 epitop binning
 • Octet® RH96 sistemi ile epitop binning, 32 x 32 antikor matrisinin sekiz saatten daha kısa bir sürede analiz edilebildiği rekor sürede tamamlanabilir. Güçlü bir özel epitop binning analiz yazılımı, büyük veri kümelerinin kolay görselleştirilmesini ve analizini sağlar.
 • Mikroakışkansız Dip and Read formatı, test süresini ve bakım maliyetini azaltır
 • Octet® RH96 sistemi, biyosensörlerin mikro plakalarda bulunan örneklere daldığı Dip-and-Read teknolojisini kullanır. Akışkanlar söz konusu olmadığından, Octet® sistemleri daha fazla çalışma süresine ve daha düşük işletme maliyetlerine sahiptir

  Uygulamalar


ELISA Dönüşümü

ELISA'lar sonuçlarda değişkenliğe, insan hatasına yatkınlığa ve yavaş sonuç alma sürelerine sahip olmasıyla bilinir. Yüksek verimli Octet® sistemler bu sınırlamaların üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. ELISA testinizi Octet® teste dönüştürün .

Epitop Binning

Epitop binning işlemi, benzer epitop bölgelerini bir antijene bağlayan antikor adaylarını tanımlar ve düzenler. Octet® epitop binning tahlilleri, iki antikorun bir antijene karşı sıralı bağlama yeteneğini test etmeye dayanır. Test hızı, aktarım hızı, olağanüstü tekrarlanabilirlik ve özel yazılım araçları, Octet® platformları büyük antikor kütüphanelerini analiz etmek için ideal hale getirir.

Protein Kirletici Testi

Protein kirleticiler biyofarmasötik üretimi sırasında aşılması gereken önemli bir engeldir. Octet® platformun hızlı ve yüksek verimli protein analizi, anti-CHO HCP ve Residual Protein A kitleri ile birlikte biyolojik geliştiricilere kirletici testi için hızlı ve kullanımı kolay bir test sağlar.

RH96 Octet Datasheet

İndir