X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Octet R4

4 kanallı Octet® R4 cihazı, kinetik analiz, IgG ve diğer proteinlerin titresi, reaktif kalifikasyonu, immünoassay gelişimi, biyoişlem geliştirme, kalite analizi, ham antikor taraması, epitop gruplama/ haritalama, ligand bağlayıcı tahliller ve küçük molekül analizi, hücre sinyalizasyon mekanizmalarının aydınlatılması ve bulaşıcı hastalıkları izleme dahil olmak üzere çok çeşitli analizler için kullanılabilir. Analiz, tek ve dört kanal kullanılarak yapılabilir ve numune veriminde esneklik sağlar.

Octet® R4 Protein Analiz Sisteminin Faydaları

Hızlı Sonuçlar

Octet® R4 sistemi, daha fazla esneklik ve daha hızlı sonuç için dört paralel, bağımsız kanala sahiptir.

Yüksek Hassasiyet, Orta Derecede Verim, Düşük Maliyet

Octet® R4 sistemi, test hassasiyetinden ödün vermeden orta derecede verim numune analizi arayan müşteriler için tasarlanmıştır.

Azaltılmış Tahlil Süresi ve Bakım Maliyeti

Octet® platform, akışkansız Dip ve Read formatı sayesinde diğer teknolojilere kıyasla sonuçlara ve süreç ekonomisine daha hızlı zaman sağlar. Ek olarak, ham numune uyumluluğu, numune ön işlem ihtiyacını ortadan kaldırarak değerli zaman kazandırır ve tahribatsız testler diğer tahliller için değerli numuneleri korur.

Tek Bir Ziyaretle Yükseltilebilir Alan

Daha yüksek verim ve tam GMP uyumluluğu için 8 kanallı Octet sisteme® ne zaman yükselteceğinizi seçin . Yükseltmeler, eğitimli Sartorius mühendisleri tarafından tek bir ziyaret içinde, zaman veya sistem takası olmadan yerinde gerçekleştirilir.

Sıcaklığa Duyarlı Proteinler için Numune Plakası Soğutması

Numune plakası sıcaklığı 15-40 °C arasında kontrol edilebilir, bu da sıcaklığa duyarlı proteinler için farklı sıcaklıklarda güvenilir kinetik belirlemeler sağlar. Numune soğutmanın ek avantajları arasında termodinamik ölçümleri tahmin etmek için birden fazla sıcaklıkta bağlama hızı sabitlerini hızlı bir şekilde belirleme yeteneği bulunur. Octet® R4 sisteminin dört kanalı, numuneleri tarama amacıyla veya birlikte ölçmek için bağımsız olarak kullanılabilir ve örnek okumayı yüksek kaliteli kinetik karakterizasyon için özel bir referansla eşleştirebilir.

Uygulamalar

Kinetik ve Benzeşim Karakterizasyonu

Octet® R4 sistemi, algılama yüzeyini doğrudan örneğe getirerek mikroakışkanlara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak oranları (ka), off rates (kd) ve benzeşim sabitlerini (KD) hesaplamak için bağlama olaylarını gerçek zamanlı olarak izler. Numune plakası sıcaklığı 15-40 °C arasında kontrol edilebilir, bu da sıcaklığa duyarlı proteinler için farklı sıcaklıklarda güvenilir kinetik belirlemeler sağlar. Numune soğutmanın ek avantajları arasında termodinamik ölçümleri tahmin etmek için birden fazla sıcaklıkta bağlama hızı sabitlerini hızlı bir şekilde belirleme yeteneği bulunur.

Biyoişlemde Protein Nicelasyonu

Antikorların ve diğer proteinlerin konsantrasyonunun doğru bir şekilde belirlenmesi, hücre hatlarının geliştirilmesi ve antikor üretiminin optimizasyonu için kritik öneme sahiptir. Octet® R4 sistemi, basit, tek adımlı bir test kullanarak numune başına 2 dakika kadar kısa bir sürede belirlenen tekrarlanabilir konsantrasyonlara sahip karmaşık matrislerden minimum parazitle çözeltideki belirli proteinlerin ve diğer moleküllerin varlığını doğrudan ölçer. Sonuçların hızlı geri dönüş süresi, HPLC ve ELISA gibi diğermethodlarla elde edilemeyen proses verimliliğini ve üretkenliğini artırır.

Octet R4 System Datasheet

İndir

Benzer Ürünler