X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Octet RH16

IgG titrasyonundan epitop binning'e kadar Octet® RH16 sistemi, biyolojik ilaç moleküllerinin hızlı karakterizasyonunu ve gelişimini kolaylaştıran son teknoloji yüksek aktarım hızı platformlarıyla etiketsiz biyomoleküler etkileşim analizi sunar.

Octet® RH16 sisteminin yüksek algılama hassasiyeti, verimi ve 384 kuyulu plaka uyumluluğu, küçük moleküllü kütüphane taraması ve çapraz yarışmalı bağlanma analizi için de tercih edilen bir cihaz haline getirmiştir. Octet® RH16 cihazı ayrıca cihazın başında durulan süreyi ve operatör girişini azaltmak için ek otomasyonu destekler. Hedef ligandlar biyosensörler üzerinde toplu olarak hareketsiz hale getirilebilir ve gelecekteki deneylerde yeniden kullanılmak üzere biyosensör tepsisine geri döndürülebilir, böylece her biyosensör için kullanım sayısını uzatabilir, değerli ligand korunabilir ve deneysel tasarımda esnekliği en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 • Aynı anda 16 numuneye kadar analiz edilebilir
 • Mikro plaka ve biyosensör tepsisi yüklemesi için otomasyona hazır oluşuyla iş akışını kolaylaştırır.
 • GxP paketleri mevcuttur - Mevzuat uyumluluğu için 21 CFR Bölüm 11 yazılımı ve IQOQ/PQ kitleri, protokolleri ve hizmetleri ile eksiksiz olarak mevcuttur.
 • 96 kuyulu ve 384 kuyulu mikro plaka formatlarını destekler
 • Test örnekleri iş akışlarına ve örnek hacimlere bağlı olarak 96 veya 384 kuyulu plakalarda düzenlenebilir.
 • Verimi en üst düzeye çıkarmak ve iş akışını iyileştirmek için iki mikro plaka konumu
 • Cihazın başında durma süresini azaltan daha büyük numune ve reaktif kapasiteleri desteklenir.
 • Mikroakışkansız Dip and Read formatı, test süresini ve bakım maliyetini azaltır
 • Octet® RH16 sistemi, biyosensörlerin mikro plakalarda bulunan numunelere daldığı ve okuduğu Dip-and-Read™ teknolojisini kullanır. Akışkanlar söz konusu olmadığından, Octet® sistemleri daha fazla çalışma süresine ve daha düşük işletme maliyetlerine sahiptir.
   

Uygulamalar


ELISA Dönüşümü

ELISA'lar sonuçlarda değişkenliğe, insan hatasına yatkınlığa ve yavaş sonuç alma sürelerine sahip olmasıyla bilinir. Yüksek verimli Octet® sistemler bu sınırlamaların üstesinden gelmek için tasarlanmıştır.

Epitop Binning

Epitop binning işlemi, benzer epitop bölgelerini bir antijene bağlayan antikor adaylarını tanımlar ve düzenler. Octet® epitop binning tahlilleri, iki antikorun bir antijene karşı sıralı bağlama yeteneğini test etmeye dayanır. Test hızı, aktarım hızı, olağanüstü tekrarlanabilirlik ve özel yazılım araçları, Octet® platformları büyük antikor kütüphanelerini analiz etmek için ideal hale getirir.

Protein Kirletici Testi

Protein kirleticiler biyofarmasötik üretimi sırasında aşılması gereken önemli bir engeldir. Octet® platformun hızlı yüksek verimli protein analizi, anti-CHO HCP ve Residual Protein A kitleri ile birlikte biyolojik geliştiricilere kirletici testi için hızlı ve kullanımı kolay bir test sağlar.

Octet RH16 System Datasheet

İndir

Benzer Ürünler