Hazır Besiyerleri-NKS

Kullanıma hazır besiyerleri - ekonomik, zaman kazandıran mikrobiyolojik kalite kontrolü için uygun membran filtrelerle birlikte önceden sterilize edilmiş petri kaplarında kurutulmuş ortam pedleri. Başka hiçbir kullanıma hazır kültür besiyeri, 24 aya kadar sürekli olarak yüksek kaliteli ve tekrarlanabilir sonuçları garanti edemez.

Ürün no : 11407Z-47-SCM

3.0 – 3.5 ml steril ve demineralize (veya saf ) su ile nemlendirildikten sonra hemen kullanıma hazır hale gelirler. NPS'yi çevreleyen fazla su halkası göründüğünde nem seviyesi en uygunudur.

Standart NPS kutusu, her biri bir petri kabına ayrı ayrı yerleştirilmiş ve sterilize edilmiş 100 steril Besin Pedi içerir. Bu petri kutularının her biri bir alüminyum torba içinde kapatılmıştır. Torbalardaki bu özel ambalaj, Besin Pedi'nin hassas formül bileşenlerini nakliye ve depolama sırasında nem ve sıcaklıktaki dalgalanmalardan korur. Sonuç olarak, 24 aya kadar raf ömrü boyunca NPS'mizin yüksek kalitesini garanti eder. Bu, Sartorius Besleyici Ped Setlerini benzersiz kılıyor: Dünya çapında başka hiçbir kullanıma hazır kültür besiyeri, 24 aya kadar sürekli olarak yüksek kaliteli ve tekrarlanabilir sonuçları garanti edemez.

Uluslararası Standartlara Uygunluk: Şu anda Sartorius, mikrobiyolojik analizin çeşitli gereksinimlerini karşılamak için 30'dan fazla farklı Besin Ped Seti türü sunmaktadır. Avrupa içme suyu direktifinin yanı sıra, diğer uluslararası düzenlemelere ve tavsiyelere uygundurlar: uluslararası farmakopeler, DIN ve ISO standartları, Amerikan Su ve Gıda Standartları, maden suyu düzenlemeleri, MEBAC veya EBC gibi biracılık yönergeleri ve LMBG, NCA ve ICUMSA gibi gıda endüstrisi vb.

Membran Filtreleri İçerir: Tüm Besin Pedi Set tipleri, ayrıca ayrı ayrı steril olarak paketlenmiş uygun membran filtrelerle birlikte sağlanır. Besin Ped Setleri, Microsart® e.motion Dispenser için özel olarak tasarlanmış ve rahatlıkla takılabilen Microsart® e.motion Membran Filtreleri ile de mevcuttur. Membran filtreler daha sonra steril paketlerinden otomatik olarak çıkarılır. Mikrobiyal algılamanın özel gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış tüm membran filtreler 47 veya 50 mm çapında mevcuttur.

  • 24 aya kadar sorunsuz depolama
  • Uluslararası standartlara ve referanslara uygunluk
  • Doğrulama kılavuzu mevcut
  • Son derece çok yönlü -çoklu uygulamalar
  • Ekonomik – besleyici ortamların (sterilizasyon, temizleme vb.)
  • Kolay kullanım – kapsamlı mikrobiyolojik test ekipmanına gerek yok

NKS Besiyerleri

İndir

Microbiology and Wine — Preventive care and monitoring in the wine industry

İndir

Microbiological Testing of Foods, Beverages, Drinking Water and Pharmaceuticals

İndir