Vakum Pompası

Vakum Laboratuvar Pompaları


Sorunsuz ve güvenilir filtreleme için bakımı kolay ve performanslı pompalar. Bir ila 6 dallı filtrasyon sistemleri için eksiksiz bir ürün yelpazesi. Sartorius pompaları, sağlamlığı en iyi özelliklerinden biri haline getiren en son teknolojiyi kullanır. İster termos kullanmak ister termossuz bir çözüm (Microsart® e.jet) tercih edin, Sartorius pompaları tüm ihtiyaçlarınızı karşılar ve performanstan ödün vermeden yerden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Microsart® e.jet vakum laboratuvar pompası, filtrasyon için yeterli vakum oluşturmak üzere tasarlanmıştır ve geleneksel vakum pompalarından farklı olarak, filtrelenmiş sıvının atığa aynı anda aktarılmasını sağlar. Microsart® e.jet Transfer Pompası, ISO 8199 (Su kalitesi - Kültüre göre mikroorganizmaların sayımına ilişkin genel kılavuz) ile uyumlu olarak, Mikrobiyolojide 700 mbar'ın altında bir transmembran basıncı elde eden numune filtrasyonu için idealdir. Sabit akış hızları ve tanımlanmış maksimum vakum, sorunsuz ve güvenilir filtrelemeyi garanti eder. Microsart® e.jet Transfer Pompası, çalışma karmaşıklığını büyük ölçüde azaltır ve 3 kollu ve 1 kollu manifoldlar için ideal bir aksesuardır. Microsart® e.jet, hem gazı hem de sıvıları pompalamak için tasarlanmıştır, yani pompa kafasına çekilen sudan dolayı verimlilik kaybı veya arıza olmaz.

Vakum pompası serisi Microsart® maxi.vac ve Microsart® mini.vac, Mikrobiyoloji laboratuvar ortamında günlük kullanım için güncel teknoloji sağlar. Elektrikli neopren membran pompalardır ve bu nedenle yağ ve bakım gerektirmezler ve düşük gürültü seviyesi sunarlar. Bu pompalar tarafından üretilen vakum kontrol edilir ve özelliklerinize göre kolayca ayarlanabilir. Böylece hassas hücreler (örn. bakteriler) daha iyi koşullar altında bir membran filtrenin yüzeyinde konsantre edilir, bu da hücrelerin ölüm oranının azalması, daha yüksek geri kazanım oranları ve daha kısa inkübasyon süreleri ile sonuçlanır.

Vacuum Pump Datasheet

İndir