Microsart® @media

Microsart® @media, farklı türlerde agar besiyeri ile önceden doldurulmuş, steril paketlenmiş ve kullanıma hazır kaplardır. Microsart® @filter üniteleri ile birlikte, mikrobiyal limit testi için yepyeni bir agar ve membran transfer konsepti sunarlar. Microsart® @media'nın yenilikçi, aktif kapağı, Microsart® @filtre tabanından temassız membran transferine izin verir ve böylece ikincil kontaminasyon riskini mutlak minimuma indirir.

Ürün no : 14313-47-ACN

Sıvılardaki mikroorganizmalar, membran filtrasyon yöntemiyle ölçülür. Bu yöntemin avantajı, yüksek numune hacminde düşük sayımlar beklendiğinde bakteri, maya ve küflerin doğru şekilde saptanmasına olanak sağlamasıdır. Bir membran filtrenin agar ortamına aktarılması, özellikle cımbız kullanılıyorsa, ikincil kontaminasyon kaynağı olabilen kritik bir adımdır. Bu nedenle bu riski azaltmak önemlidir.

Microsart® @media ürün serisi, temassız membran transferi, membran manipülasyonunu dışladığı için ikincil kontaminasyon riskini en aza indirmede mükemmeldir. Ayrıca, bu ürünler iş akışınızı hızlandırır, çünkü bunları kullanmak için yalnızca birkaç iş tasarrufu adımı yeterlidir. Microsart® @media ürünleri, en katı kalite güvence standartlarını etkileyici bir şekilde karşılayarak, sürekli olarak güvenilir, sonuçlar ve zaman kazandıran kolaylık sağlar.

Kombine geliştirmenin bir sonucu olarak, @media'nın aktif kapağı, bir membran filtrenin bir agar ortamına zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde aktarılması için Microsart® @filtre tabanına mükemmel şekilde uyar.

Ek olarak, kaldırılabilir iç kapak, daha fazla analiz için inkübasyondan sonra seçili kolonilere kolay erişim sağlar.

Microsart® @media'nın Başlıca Faydaları

Kullanımı Kolay

Microsart® @filtre tabanına mükemmel uyum sağlar, böylece bir membran filtrenin agar ortamına kolay ve güvenilir şekilde aktarılmasına izin verir. Huniyi tabandan ayırmak için herhangi bir kuvvet gerekmez.

Güvenli ve Güvenilir

Temassız membran transferi, büyük ikincil kontaminasyon kaynaklarını en aza indirerek manipülasyonu ortadan kaldırır. Bu, güvenilir sonuçlar için en iyi büyüme koşullarıyla sonuçlanır.

Zaman tasarrufu

Yenilikçi tıklamalı kapatma, filtrelemeden sonra huninin hızlı ve kolay bir şekilde çıkarılmasına izin verir.

Microsart ® media — Advanced System for Touch-free Membrane Transfer

İndir