Microsart® Manifold

Mikrosart Manifold


Sıvı numunelerdeki mikroorganizmaları doğru bir şekilde tespit etme ve miktarını belirleme yeteneği, herhangi bir kalite kontrol laboratuvarı için birincil öneme sahiptir. Bu nedenle membran filtrasyon, güvenilir ve tekrarlanabilir sonuçlar sağladığı için sıvı testi için tercih edilen yerleşik yöntemdir. Uygun ve iyi düşünülmüş bir filtrasyon ekipmanı, en az yüksek kaliteli membran filtreler ve güvenilir medya plakaları kadar önemlidir.

Yeni Microsart® Manifold ile günlük mikrobiyolojik test prosedürlerinizi kolaylaştırın: bireysel mikrobiyolojik test prosedürünüz için uygun manifoldu seçin, yeniden kullanılabilir ve tek kullanımlık huniler veya filtrasyon üniteleri arasında seçim yapın ve farklı boyutlardaki manifoldlar arasında karar verin ve size uyum sağlayan manifoldun keyfini çıkarın. ihtiyaçlar.

Ürün no : 168M1-MS

Minimum temizlik çabası için %100 Paslanmaz çelik sökmeden tam otoklavlanabilirlik Kritik uygulamalarda steril havalandırma
azaltılmış ikincil kontaminasyon riski Hızlı bağlantı adaptörleri
hızlı boru bağlantısı ve 2 manifoldun hızlı ara bağlantısı için Düşük çalışma yüksekliği
laminer akışta ergonomik çalışma için.                                                     

Paslanmaz Çelik Filtre Tutucular
Paslanmaz çelik tutucular, huni kapasiteleri (40 ml, 100 ml veya 500 ml seçenekleri) ve valf tiplerinde (CS ile biten parça numaraları steril havalandırma özelliğine sahiptir) farklılık gösterir. Membran filtrelerin yüzeyinde partiküllerin veya mikroorganizmaların tutulması gereken uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik frit filtre desteği, tutulan parçacıkların membran filtrenin tüm yüzeyi üzerinde eşit dağılımını sağlar. Özel özellikler, rutin testler sırasında bu filtre tutucuların kullanımını kolaylaştırır. Paslanmaz çelik musluklarının açılıp kapanması kolaydır ve huninin güvenli bir şekilde sabitlenmesi veya rahatça çıkarılması için benzersiz kelepçeyi kullanmak için yalnızca bir el yeterlidir.

Cam Filtre Tutucular
Bu filtre tutucular, küçük hacimli filtreleme için 30 ml'lik bir huni (filtre çapı 25 mm) veya büyük hacimli filtreleme için 250 ml'lik bir huni (filtre çapı 47|50 mm) ile mevcuttur. Otoklavlama (maks. 134°C) veya kuru ısı (maks. 180°C) ile sterilize edilebilirler. Cam frit, tutulan parçacıkların eşit dağılımını sağlar.

Polikarbonat Filtre Tutucular
Tip 16510, bir alıcı şişesi ile tamamlanmıştır ve vakum veya düşük basınçla kullanılabilir (maksimum verim için 0,5 bar|7,3 psi önerilir). Tip 16511, 16510 ile aynıdır, ancak alıcı şişesi yoktur. Bir vantuz veya bir vakum manifoldu (örn. Combisart® sistemleri) üzerinde kullanım için tasarlanmıştır. Her iki tip de otoklavlama ile sterilize edilebilir (maks. 121°C).

Microsart Manifold

İndir

Microsart Manifolds - The Filtration Stand That Adapts to Your Need

İndir