Yarı Mikro Teraziler

Yarı mikro teraziler 0,01 mg veya 10 µg okunabilirlik ve 220 g'a kadar maksimum tartım kapasitesi ile gelir. Bazen yarı mikro teraziler, 0.1 mg okunabilirliğe sahip olan analitik teraziler olarak da adlandırılır. Bu teraziler, Analitik Laboratuvar Terazileri altında ayrıntılı olarak açıklanmaktadır.

Hava Çekme Koruması

Tartı sonuçlarınızın güvenilirliğini bozan çevresel etkileri azaltmak için, tüm mikro teraziler manuel rüzgarlık, otomatik rüzgarlık veya temassız rüzgarlık ile donatılmıştır, öğrenme fonksiyonu ve aydınlatma dahil veya paslanmaz filtre tartım uygulamaları için çelik rüzgarlık.

Sıcaklık Kontrolü

Laboratuvar çalışmanızın verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için yarı mikro teraziler, benzersiz bir sıcaklık yönetim sistemi veya tartım odasında sabit iklim koşulları sağlamak için tartım modülünden ayrılmış bir elektronik kutu ile donatılmıştır.

Yarı Mikro Terazi Servisimiz

Uyumlu, güvenilir ve doğru laboratuvar verilerine yönelik talepler, tüm endüstri segmentlerinde istikrarlı bir şekilde artmaktadır. Sertifikalı ve akredite hizmetlerimizle, tüm kullanım ömrü boyunca laboratuvar tartım ekipmanınızı destekliyor ve servis hizmeti veriyoruz. Ekipmanınızın uzun ömürlü olmasını garanti ediyor, üretim kayıplarını sınırlamak için arıza süresini azaltıyor ve daha hızlı ve sürekli olarak tekrarlanabilir sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Cubis ll Brochure

İndir

Cubis II Datasheet

İndir

Secura Datasheet

İndir

Quintix Datasheet

İndir