Yüksek Kapasiteli Teraziler

Yüksek kapasiteli teraziler, büyük numunelerin tartılmasında veya ağır kaplar veya tartı kefesine yüklenen kaplar nedeniyle yüksek dara değerlerinin gerekli olduğu durumlarda kullanılır. Yüksek kapasiteli terazilerin okunabilirliği 100 mg ile 1 g arasındadır ve 70,2 kg'a kadar maksimum tartım kapasitesi sunar. Yüksek kapasiteli laboratuvar terazileri, paslanmaz çelikten yapılmış, 400x300 mm boyutlarında düz bir tartım kefesi ile donatılmıştır.

İş Akışı Verimliliği

Yüksek kapasiteli teraziler, en yaygın laboratuvar uygulamaları için yazılım çözümleri sunar. Kullanıcı arayüzü ekranı, daha iyi görünürlük ve kullanılabilirlik için tartım hücresinden ayrılabilir ve bir ekran standına monte edilebilir.

Yüksek Kapasiteli Terazi ve Terazi Hizmetleri

Uyumlu, güvenilir ve doğru laboratuvar verilerine yönelik talepler tüm endüstri segmentlerinde istikrarlı bir şekilde artmaktadır. Sertifikalı ve akredite hizmetlerimizle, tüm kullanım ömrü boyunca laboratuvar tartım ekipmanınızı destekliyor ve servis hizmeti veriyoruz. Ekipmanınızın uzun ömürlü olmasını garanti ediyor, üretim kayıplarını sınırlamak için arıza süresini azaltıyor ve daha hızlı ve sürekli olarak tekrarlanabilir sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.