Vivaspin® 6

Vivaspin® 6, 50 ml'lik konik tabanlı santrifüj tüplerini kabul eden bir santrifüjde 6 ml numune hacminden 30 µl'ye kadar antikor, protein, nanopartikül ve virüs numunelerinin konsantrasyonu için optimal olarak uygundur.

İkiz dikey membran tasarımındaki birinci sınıf PES membranlarımız, hızlı numune konsantrasyonlarına ve yüksek geri kazanımlara yol açar. Yerleşik bir ölü durdurma cebi, güvenli ve eksiksiz konsantre geri kazanımını garanti eder. Vivaspin® 6, 6ml numuneyi çalıştırabilen kendi boyutundaki tek cihazdır.

Vivaspin® 6 santrifüj yoğunlaştırıcılar, artırılmış hacim esnekliği ve performansı sunmak için geliştirilmiştir. Vivaspin® 6, standart 15 ml konik tabanlı test tüplerini içeren döner kova veya sabit açılı rotorlarda etkileyici 6 ml'lik bir işleyebilir. Vivaspin® 6, benzersiz filtrasyon hızı ve > 100 kat konsantrasyon için ikiz dikey membrana sahiptir. Kalan hacmin, yoğunlaştırıcının yan tarafındaki basılı ölçeğin okunması kolaydır ve değiştirilmiş ölü durdurma cebi, nihai konsantrenin doğrudan pipet geri kazanımını daha da basitleştirir.

Treatment of Vivaspin Concentrators

İndir