X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Vivaspin® 6

Vivaspin® 6, 50 ml'lik konik tabanlı santrifüj tüplerini kabul eden bir santrifüjde 6 ml numune hacminden 30 µl'ye kadar antikor, protein, nanopartikül ve virüs numunelerinin konsantrasyonu için optimal olarak uygundur.

İkiz dikey membran tasarımındaki birinci sınıf PES membranlarımız, hızlı numune konsantrasyonlarına ve yüksek geri kazanımlara yol açar. Yerleşik bir ölü durdurma cebi, güvenli ve eksiksiz konsantre geri kazanımını garanti eder. Vivaspin® 6, 6ml numuneyi çalıştırabilen kendi boyutundaki tek cihazdır.

Vivaspin® 6 santrifüj yoğunlaştırıcılar, artırılmış hacim esnekliği ve performansı sunmak için geliştirilmiştir. Vivaspin® 6, standart 15 ml konik tabanlı test tüplerini içeren döner kova veya sabit açılı rotorlarda etkileyici 6 ml'lik bir işleyebilir. Vivaspin® 6, benzersiz filtrasyon hızı ve > 100 kat konsantrasyon için ikiz dikey membrana sahiptir. Kalan hacmin, yoğunlaştırıcının yan tarafındaki basılı ölçeğin okunması kolaydır ve değiştirilmiş ölü durdurma cebi, nihai konsantrenin doğrudan pipet geri kazanımını daha da basitleştirir.

Treatment of Vivaspin Concentrators

İndir

Benzer Ürünler