X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Vivaspin® Turbo 4

4 ml - 40 µl ultrafiltrasyon ünitesi, en yüksek geri kazanımlarla en hızlı numune konsantrasyonu için ikiz dikey membranlı ve şık iç tasarımlı. Pipet dostu ölü durdurma cebi, numune filtrasyonunun kuruyana kadar riskini ortadan kaldırır ve konsantrenin geri kazanılmasını kolaylaştırır.

Vivaspin® Turbo 4, 15 ml santrifüj tüplerini içeren 4 açılır ve sabit açılı rotorda 4 ml'ye kadar numune hacmini işleyebilir. Vivaspin® Turbo 4 optimize edilmiş tasarım, şık iç profil,  >100 kat konsantrasyondan sonra son birkaç mikro litreye kadar maksimum proses hızları sağlar. UV birleştirme teknolojisi, membran ve plastik muhafaza arasında pürüzsüz bir bağlantı geçişi sağlayarak, konsantre numunenin tamamının benzersiz pipet dostu ölü durdurma cebine toplanmasına izin verir.

Vivaspin Turbo 4 and 15 PES and RC Datasheet

İndir

Vivaspin Turbo 4 PES

İndir

Benzer Ürünler