Centrisart® I

Centrisart® I, biyolojik numunelerdeki proteinleri düşük moleküler ağırlıklı maddelerden ayırmak için küçük hacimli santrifüj ultrafiltrasyon için kullanıma hazır bir ünitedir. Centrisart® I benzersiz bir tasarıma sahiptir: Merkezkaç kuvvetinin tersi yönde ultrafiltrasyon. Bu, filtrenin erken tıkanmasını önlemede o kadar etkilidir ki, tam kan numuneleri bile proteinden arındırılabilir.

Centrisart® I, standart 15 ml'lik tüpleri kabul eden sabit açılı veya sallanan kepçeli rotorlarda kullanılabilir. Orijinal numune hacminin %90'ının ultrafiltrasyonu tipik olarak yaklaşık 30 dakikada tamamlanır. Ultrafiltrat, tüpü çıkarmadan kolayca erişilebildiği şamandıra ekleme tüpünde toplanır. 

Centrisart® I, biyolojik numunelerdeki proteinleri düşük moleküler ağırlıklı maddelerden ayırmak için küçük hacimli santrifüj ultrafiltrasyon için kullanıma hazır bir ünitedir.
Centrisart® I benzersiz bir tasarıma sahiptir: Merkezkaç kuvvetinin tersi yönde ultrafiltrasyon.
Bu, filtrenin erken tıkanmasını önlemede o kadar etkilidir ki, tam kan numuneleri bile proteinden arındırılabilir. Centrisart® I, standart 15 ml'lik tüpleri kabul eden sabit açılı veya sallanan kepçeli rotorlarda kullanılabilir. Orijinal numune hacminin %90'ının ultrafiltrasyonu tipik olarak yaklaşık 30 dakikada tamamlanır. Ultrafiltrat, tüpü çıkarmadan kolayca erişilebildiği şamandıra ekleme tüpünde toplanır. Biyolojik numunelerden proteinlerin çıkarılması, örneğin; ilaç bağlama çalışmaları veya serumdaki metabolitlerin belirlenmesi.

Centrisart I Datasheet

İndir