X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Centrisart® I

Centrisart® I, biyolojik numunelerdeki proteinleri düşük moleküler ağırlıklı maddelerden ayırmak için küçük hacimli santrifüj ultrafiltrasyon için kullanıma hazır bir ünitedir. Centrisart® I benzersiz bir tasarıma sahiptir: Merkezkaç kuvvetinin tersi yönde ultrafiltrasyon. Bu, filtrenin erken tıkanmasını önlemede o kadar etkilidir ki, tam kan numuneleri bile proteinden arındırılabilir.

Centrisart® I, standart 15 ml'lik tüpleri kabul eden sabit açılı veya sallanan kepçeli rotorlarda kullanılabilir. Orijinal numune hacminin %90'ının ultrafiltrasyonu tipik olarak yaklaşık 30 dakikada tamamlanır. Ultrafiltrat, tüpü çıkarmadan kolayca erişilebildiği şamandıra ekleme tüpünde toplanır. 

Centrisart® I, biyolojik numunelerdeki proteinleri düşük moleküler ağırlıklı maddelerden ayırmak için küçük hacimli santrifüj ultrafiltrasyon için kullanıma hazır bir ünitedir.
Centrisart® I benzersiz bir tasarıma sahiptir: Merkezkaç kuvvetinin tersi yönde ultrafiltrasyon.
Bu, filtrenin erken tıkanmasını önlemede o kadar etkilidir ki, tam kan numuneleri bile proteinden arındırılabilir. Centrisart® I, standart 15 ml'lik tüpleri kabul eden sabit açılı veya sallanan kepçeli rotorlarda kullanılabilir. Orijinal numune hacminin %90'ının ultrafiltrasyonu tipik olarak yaklaşık 30 dakikada tamamlanır. Ultrafiltrat, tüpü çıkarmadan kolayca erişilebildiği şamandıra ekleme tüpünde toplanır. Biyolojik numunelerden proteinlerin çıkarılması, örneğin; ilaç bağlama çalışmaları veya serumdaki metabolitlerin belirlenmesi.

Centrisart I Datasheet

İndir

Benzer Ürünler