Sartopure GA

Sartopure® GA ile Ödün Vermeyen Hava Akış Hızı
Sınıra Kadar Zorlayın: Fark basıncında yaklaşık 40 m³/sa'lik olağanüstü akış hızlarıyla hava akışlarından yüksek verimli partikül giderme.

Ürün no : 5592507P3

Sartopure® GA, yüksek performanslı hava filtresidir. Ayrıca sterilizasyon sınıfı hava filtrelerinin hizmet ömrünü uzatmak için kullanılır. Bu nedenle Sartofluor® GA mükemmel bir tamamlayıcıdır.

Sartopure® GA, düşük fark basıncında olağanüstü bir akış hızı sunar. Sartopure® GA ve Sartofluor® GA, biyofarmasötik endüstrisinde hava filtrasyonu için ideal seçimdir. Sartopure® GA filtreleri, partikülleri hava akımından uzaklaştırarak sterilizasyon sınıfı hava filtresi sistemlerinin hizmet ömrünü uzatır. Ayrıca, bütünlük test edilebilir bir membran filtre gerektirmeyen tüm havalandırma amaçları için kullanılabilirler.

Uygulamalar
Hava akımlarından partikül uzaklaştırma, örn. basınçlı hava hatları
Sartofluor® GA membran filtrelerin veya diğer herhangi bir membran hava filtresinin önünde ön filtreleme
Basınca dayanıklı olmayan kapların havalandırılması

Tutma Verimliliği
Mükemmel tutma ve dolayısıyla üstün koruma, en kötü durum koşullarında gerçekleştirilen partikül tutma filtrasyonu ve bakteri zorlama testleri (aerosol testleri) ile kanıtlanmıştır. Sartopure® GA, Bacillus subtilis var niger sporları ile 7/cm² LRV'ye ve Brevundimonas diminuta ile LRV'si 6,8/cm²'ye sahiptir. Gaz için 0,2 µm tutma özelliğine sahip Sartopure® GA, depolanan ürünleri, örn. ilaç endüstrisinin yanı sıra yiyecek ve içecek endüstrisinde su, sıvı şeker, oral solüsyonlar vb.

Akış hızı
0,7 m²|10” büyüklüğündeki geniş filtre alanı sayesinde Sartopure® GA, 10 mbar'lık bir fark basıncında yaklaşık 40 m³/saat'lik bir akış hızı sağlar. Bu, Sartopure® GA'nın tankların ve kapların yüksek performanslı doldurulması veya boşaltılması için mükemmel bir ürün olduğu anlamına gelir.

Optimize Filtre Malzemesi
Sartopure® GA'nın hidrofobik malzemesi, filtre suyla ıslandıktan sonra 30 saniye içinde %60-80 oranında hava akışı geri kazanımını garanti eder. Su, yüksek fark basınçlarını önleyerek hava akış hızının hızlı bir şekilde geri kazanılmasını sağlar.Örn.tankı sıcak su|ajanlarla temizledikten sonra.

Jumbo Star Sartopure GA Datasheet

İndir
    10 inç 20 inç 30 inç
Kartuş 0.2 559**07P1- - - -GA 559**07P2- - - -GA 559**07P3- - - -GA

 

    Size 9
Mini Kartuş 0.2 5591507P9- - - -GAB