Virosart Max

Virosart® Max adsorptif virüs ön filtreleri tam esneklik sunar ve toplam filtreleme maliyetlerini azaltmak için prosesinize göre ölçeklenir.

Ürün no : 54A8358N2

Uygulama


Konumlandırma: Virosart® Max* için ana uygulama, son virüs tutucu zarın korunmasıdır. Bu amaçla bu filtre, biyofarmasötik ürünün son virüs süzme aşaması ile aynı doğrultuda saflaştırma işleminin sonunda kullanılır. Optimize edilmiş ön filtre – son filtre oranı, virüs filtreleme adımının geliştirilmesi sırasında belirlenmelidir.
Çalışma prensibi: Virosart® Max*, aşağıdaki virüs filtreleme adımının sağlamlığını artırmak için boyut dışlama mekanizmasını verimli adsorpsiyon kapasiteleriyle birleştirir. Nihai virüs tutucu membran için en zorlu moleküller agregalar ve | veya küçük hidrofobik moleküller. Virosart® Max, iletkenlik gibi proses koşullarından bağımsız olarak hidrofobik etkileşimler yoluyla agregaları çok verimli bir şekilde bağlar.


Ürün Avantajları


Maliyet verimliliği: Boyut dışlama mekanizmasının verimli adsorpsiyon kapasiteleriyle birleşimi, sürecinizi küçültecek ve toplam virüs filtreleme maliyetlerinizi azaltacaktır.
Hızlı kurulum: T-Style tasarımı ile Virosart® Max MaxiCap®, seri veya paralel olarak birden fazla filtrenin kolay kurulumu için idealdir.
Akıllı proses transferi: Temiz üç katmanlı membran malzemesi, bu proses adımı için optimize edilmiş en yüksek adsorpsiyon kapasiteleri ve laboratuvardan proses ölçeğine ölçeklenebilirlik sağlar.
Kullanıma hazır: Steril teslimat, kullanım kolaylığını ve ayrıca filtre elemanlarının hızlı kurulumunu sağlar.
Kullanım kolaylığı: Virosart® Max, su bazlı difüzyon testi kullanılarak bütünlük açısından test edilir, örn. Sartorius Stedim Biotech'in Sartocheck® teknolojisine dayalı


Mevzuata Uygunluk


Her bir filtre bütünlük açısından test edilir
ISO 9001 sertifikalı Kalite Yönetim Sistemine uygun olarak tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir
Mevcut USP tarafından belirlenen WFI kalite standartları gereksinimlerini karşılayın veya aşın
USP Bakteriyel Endotoksinlere göre pirojenik değildir
USP Plastik Sınıfı Testi VI
* Patentli teknoloji (DE 10 2011 105 525 B4), biyolojik besleme akışlarından (mAb'ler, plazma türevleri veya rekombinant proteinler) gelen iletkenlik gibi işlem koşullarından bağımsız olarak, poliamid ile hidrofobik etkileşimler yoluyla agregaları verimli bir şekilde bağlar.

Virosart® Max - Maximize your virus filter performance with adsorptive pre-filtration

İndir

Virosart® Max Capsule

İndir

Virosart® Max Minisart Sartolab

İndir

Virosart® Max Standard Filter Cartridges & T-Style Maxicaps

İndir