X

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Değerli İş Ortaklarımız,

Unvan değişikliğimiz hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Daha önce de sizlere bildirdiğimiz gibi Sartorius Stedim Biotech, Sartonet Seperasyon Teknolojileri A.Ş.'nin satın alımını 1 Haziran 2023'te tamamlamıştı. Bu sürecin devamı olarak ticari unvanımız 07 Mart 2024 tarihi itibarıyla “Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.” olarak değişmiştir.

Yeni ismimizi kullanmaya başladığımızı ve tüm resmi belgelerimizde bu değişikliğin yansıtılacağını bilmenizi isteriz.

Destekleriniz ve anlayışınız için teşekkür eder, iş birliğimizin devamını dileriz.

En içten saygılarımızla,

Sartorius Biyoteknoloji A.Ş.

Win Ally Röportaj | Sartorius Bilgi Akademisi’nde eğitimler başladı.

Win Ally Röportaj | Sartorius Bilgi Akademisi’nde eğitimler başladı.

Sartorius’un Kadıköy-Koşuyolu’ndaki ofisinin bitişiğinde yer alan binasını sadece eğitimler için hazırlandığını daha önce duyurmuştuk. Geçtiğimiz aylarda akademinin eğitim altyapısı hazırlığı tamamlandı ve bu hafta ilaç endüstrisinde doğru filtrenin seçimi ve filtre validasyonu eğitimleriyle kapılarını açtı.

2018 Ocak ayı itibariyle; ülkemizdeki beşeri ilaç üreticilerinden denetçiler tarafından regülasyonlara uyum çerçevesinde istenilen ve oldukça kritik hale gelen filtrenin seçimi ve filtre validasyonu konusunda bu yıl itibariyle veteriner ilaç üreticileri için benzer gelişmeler yaşanıyor.

Prosesin getirdiği olağan risklerle birlikte, proseste kullanılan filtrenin seçiminin denetçilere nasıl açıklanacağı sorusu konunun muhataplarının önemli gündem maddeleri arasında yer alıyor.

“Bugünkü eğitim için aldığımız geri bildirimlerden dolayı çok mutluyuz.”
Sartorius Genel Müdürü Ömer Erdem eğitimin sonrasında yaptığı açıklamada;
“Biz 40 yıldır Türkiye’de ilaç üreticilerine hizmet veriyoruz, Filtre ve validasyonuna dair detayları 25 yıldır biliyorduk. 2018’de Sağlık Bakanlığı’mızın PIC/s üyesi olması ile başlayan gelişmeler neticesinde bu konudaki bilgilerimizi paylaşmanın Cumhuriyet’imize karşı bir sorumluluk olduğunu düşündük. Son 4 yılda çok sayıda fiziksel ve online eğitimler düzenledik. Bu sorumluluk hissinin bizi getirdiği en son nokta ise bu Akademi binası oldu. Bugün burada bildiklerimizi paylaşmaktan ve eğitime katılanların geri bildirimlerinden dolayı çok mutluyuz ” dedi.

Haberin devamını buradan okuyabilirsiniz. 

Sartorius Bilgi Akademisi’nde yeni eğitim takvimi açıklandı

Sartorius Bilgi Akademisi’nde yeni eğitim takvimi açıklandı

İncele
Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

Önemli Duyuru: Unvan Değişikliği

İncele
Sartorius Bilgi Akademisi’nde Yılın Son Eğitimi Düzenlendi

Sartorius Bilgi Akademisi’nde Yılın Son Eğitimi Düzenlendi

İncele