Vivaflow 50R

  • Minimum protein bağlanması için Premium Hydrosart® membran
  • Yeniden kullanılabilir, kompakt, verimli ve hızlı
  • Hacimleri 100 ml'den 500 ml'ye kadar konsantre edin veya 1 l'ye kadar ölçeklendirmek için paralel iki ünite kullanın.

Vivaflow® 50R, 1 l'ye kadar numuneyi konsantre etmek için kullanıma hazır ve yeniden kullanılabilir bir laboratuvar çapraz akışlı kasettir. Hücre kültürü süpernatant konsantrasyonu, virüs konsantrasyonu ve su numunesi konsantrasyonu (örn. çevresel numuneler veya balık yetiştirme tesislerinden gelen su) gibi uygulamalar için ideal olarak uygun olan bu ekonomik ürün, herhangi bir laboratuvar filtrasyon sistemi ile rakipsiz bir kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve esneklik standardı sunar. Market.

Modüllerin ince kanallı, ters akışlı devridaim yolu, minimum pompa hızı gereksinimleriyle yüksek çapraz akış hızları sağlar. 50 cm2 aktif membran alanına sahip tek bir modül, tipik olarak 30 dakikadan daha kısa bir sürede 20 faktör ile 250 ml'yi konsantre eder. Alternatif olarak, yaklaşık olarak 1 l'lik konsantrasyon için iki Vivaflow® 50R modülü paralel olarak kullanılabilir. 45 dakika. Konsantrenin neredeyse tamamen geri kazanımı, tek bir son durulama ile sağlanır. Vivaflow® 50R kolayca temizlenebilir ve birkaç kez yeniden kullanılabilir.

16 numara boru için pompa kafasına sahip peristaltik pompa hariç numune konsantrasyonu için tüm aksesuarlar, tek bir kaset kullanmak için pakete dahildir. Hızlı ve rahat tampon değişimi için sisteme 500 ml'lik kapalı bir diafiltrasyon rezervuarı eklenebilir.

Vivaflow 50, 50R and 200 Datasheet

İndir

Benzer Ürünler