SIMCA® online

Üretim IQ'nuzu Yükseltmek için Gerçek Zamanlı Süreç Zekası

Üretim süreciniz optimum çalışma koşullarından saptığında, ürün kalitesini veya verimini etkileme şansı olmadan önce bunu bilmeniz gerekir. SIMCA®-online, operasyonların sürekli bir anlık görüntüsü için üretim süreçlerinizi gerçek zamanlı olarak izler. Tescilli çok değişkenli tahmin teknolojimiz, son ürünü etkileyecek süreç anormallikleri hakkında size erken uyarı verir. Bu gerçek zamanlı süreç zekası ile üretim ekibiniz proaktif olarak mümkün olan en iyi sonuçları elde edebilir. Bu da, tutarlı ürün kalitesi sağlayabileceğiniz, üretkenliği en üst düzeye çıkarabileceğiniz ve maliyetli yeniden çalışmayı önleyebileceğiniz anlamına gelir.    

SIMCA®-online, Gerçek Zamanlı Toplu İşlem İzleme için İlk Tercihtir:
 

  • Kontrol Danışmanı panosu ile uçtan uca artan süreç görünürlüğü
  • Son derece doğru son nokta tahmini ve tahmini
  • Hayati parametrelerin gerçek zamanlı analizi ve bunların korelasyon modelleri
  • Erken arıza tespiti ve proses sapmalarının uyarısı
  • Düzeltici ve önleyici eylemler hakkında anında bilgi ve rehberlik için etkileşimli görseller
  • Bir bakışta partiden partiye karşılaştırma
  • Üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve ürün kalitesini iyileştirmek için süreç zekası

Üretimde Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Edin

SIMCA®-online, sürecinizin idealden ne zaman saptığını tespit etmek ve altta yatan nedenlere ilişkin bilgi sağlamak için en son gelişmiş analitikten yararlanır. Bu, temel neden analizine daha az zaman ve kaynak harcanması ve aksi takdirde hurdaya ayrılacak veya maliyetli yeniden çalışma gerektiren partilerden ek kar anlamına gelir. 
 

Ürün Kalitesini Proaktif Olarak İyileştirin

Nihai kalite niteliklerinin doğru tahmini, tahmini ve doğrulanması ile kalite kontrol, üretim bitişinden önce gerçekleşebilir. Ek olarak, SIMCA®-çevrimiçi Kontrol Danışmanı, daha iyi bir son duruma ulaşmak için sürecin nasıl değiştirileceği konusunda rehberlik sağlar, böylece operatörler ürün kalitesini iyileştirmek için proaktif adımlar atabilir. 

Riski En Aza İndirin ve Uyumluluğu Sağlayın

SIMCA®-online, hayati süreçleri korumanıza ve 21 CFR bölüm 11 gibi iyi üretim uygulamaları için kalite standartlarına, yönetmeliklere ve sektör rehberliğine uygunluğu sağlamanıza yardımcı olarak sürekli süreç doğrulaması için en iyi uygulamayı uygulamayı kolaylaştırır.

SIMCA Online

İndir

Benzer Ürünler