SIMCA®

Veri, şirketinizin en değerli varlıklarından biridir. Günlük süreç verilerinde ve deneysel sonuçlarda, israfı azaltmak, geliri artırmak ve yeni iş fırsatlarını tespit etmek için ihtiyaç duyduğunuz yanıtlar gizlidir. SIMCA® gibi gelişmiş bir veri analitiği çözümü ile siz ve ekipleriniz iddialı omics projelerinin üstesinden gelebilir, karmaşık sistemleri modelleyebilir ve büyümeyi sağlamak için gereken derin süreç anlayışını kazanabilirsiniz.

SIMCA® sadece veri bilimcileri için değildir. SIMCA® ile kendi veri madenciliğinizi, çok değişkenli kalibrasyonunuzu ve tahmine dayalı modellemenizi yapmak için istatistik veya programlama alanında doktoraya ihtiyacınız yoktur. SIMCA®, veri bilimini kendi dışına çıkararak Ar-Ge, Operasyonlar, Kalite Mühendisleri ve PAT'leri aşağıdakiler için ihtiyaç duydukları çok değişkenli araçlar, veri görselleştirmeleri ve süreç zekasıyla güçlendirir:

  • Verilerdeki önemli eğilimleri, kümeleri ve "gizli cevherleri" tespit edin
  • Etkili bir şekilde işbirliği yapın ve bulguları iletin
  • Spektroskopi ve Omics analizi gibi özel uygulamaların üstesinden gelin
  • Tasarım yoluyla veriye dayalı kararlar alın ve kaliteyi uygulayın
  • Kuruluşunuzun zamandan, paradan ve kaynaklarından tasarruf edin

MVDA'nın Gücünü Çoklu Omics “Büyük Veri” ve Spektral Analize Uygulayın

İlaç endüstrisinde ve başka yerlerde spektroskopi ve multi-omik “büyük veri” kullanımı gibi veri yoğun analitik yaklaşımların bNenimsenmesi, analiz ve yorumlama söz konusu olduğunda önemli zorluklar ortaya çıkarmaktadır. SIMCA® Omics ve Spektroskopi dış görünümleri, OPLS ve O2PLS gibi gelişmiş analitiklerin analizini ve kullanımını düzene sokmak üzere tasarlanmıştır, böylece daha hızlı ve kolay güvenilir ve eyleme dönüştürülebilir sonuçlar elde edersiniz.   
   

MVDA ile Sistem ve Süreç Anlayışını Derinleştirin

Ar-Ge projeleri yürütüyor, bir siteyi yönetiyor veya üretim katında çalışıyor olsanız da, sisteminizi veya sürecinizi net bir şekilde anlamadan başarı “vur ya da ıska” demektir. SIMCA®, veri madenciliği, çok değişkenli veri analizi (MVDA) ve model yorumlama için kapsamlı bir araç kutusu sağlar, böylece siz ve ekibiniz geçmiş verilerden sağlam modeller oluşturabilir ve değişkenlik kaynaklarını keşfetmek, gelecekteki davranışları tahmin etmek ve proaktif olarak sistematik araştırmaları daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. sorunlardan kaçının.                           
                                                                                              

Proses Sağlığını ve Üretimi Sağlayın

Çok adımlı bir üretim sürecini uygularken, nihai sonucun kalitesini sağlamak için her adım dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir. SIMCA®, tam olarak neyi izleyeceğinizi, kalite sorunlarından nasıl kaçınacağınızı ve üretkenliği ve verimi nasıl artıracağınızı öğrenmeniz için her bir süreç adımının kritik sorunların gelişimine nasıl katkıda bulunduğunu ölçmenize yardımcı olabilir.                                        
                                                 

Yeni Fırsatları Keşfedin

Keşif söz konusu olduğunda deneme yanılmanın sınırları vardır. SIMCA® ile yeni fikirleri her zamankinden daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir şekilde test etmek için veriye dayalı yöntemleri ve sanal taramayı kullanabilirsiniz.

SIMCA Datasheet

İndir

Benzer Ürünler