BioPAT® Process Insights Yazılımı

Biyo-üreticiler, yukarı akış süreçlerini ölçeklendirmek için tipik olarak elektronik tablolara güvenirler. Sartorius'un BioPAT® Process Insights yazılımı, kullanımı kolay bir arayüzde tahmine dayalı ölçekleme yetenekleri sağlamak için elektronik tabloların yerini alıyor.

Bilim insanları, deneyim seviyesinden bağımsız olarak, yüksek riskli transferleri süreç iş akışlarında daha erken tespit etmek, zamandan, paradan ve kaynaklardan tasarruf etmek için birden fazla Sartorius biyoreaktör ölçeğinde birden fazla ölçekleme parametresini aynı anda değerlendirebilir.

BioPAT® Process Insights, geleneksel biyoreaktör ölçeklendirme ve tasarım alanı araştırması ile ilişkili riskleri en aza indirir.

Yazılım, Sartorius Ambr®, Univessel® Glass/SU ve Biostat STR® biyoreaktörler arasında basitleştirilmiş, tutarlı ölçek büyütme sağlamak için benzersiz ölçekleme işlevselliğini kapsamlı bir şekilde karakterize edilmiş biyoreaktör verileriyle birleştirir.

BioPAT® Process Insights, Tasarım Yoluyla Kalite (QbD) elde etmenize yardımcı olur, verimliliği artırır ve daha hızlı pazara sunma süresi sağlar.

Shedding Light On the Dark Art Of Bioprocess Scaling

İndir

Benzer Ürünler