PIC/S Üyeliği Çerçevesinde Filtre Validayonu Semineri 08.01.2020 Mövenpick Hotel-Ankara

“İLGİLİLER BİLGİSİZ, BİLGİLİLER İLGİSİZ OLMAMALIDIR”

 

Sağlık Bakanlığımızın bilindiği gibi 1 Ocak 2018 itibarı ile gerçekleşen PIC/S üyeliği likit ilaçlarda kullanılan filtreler için filtre validasyonu zorunluluğunu getirmiştir.

37 yıldır ilaç sektörüne filtre ve filtrasyon sistemleri temin eden ve yaklaşık 19 yıldır da filtre validasyonu konularında müşterilerimize hizmet vermekte olan kuruluşumuz yıllar içinde biriktirdiği bu bilgileri sektör ile paylaşmayı bir görev bilmiş ve aynı yıl ve 2019 yılları içinde İstanbul ve Ankara da olmak üzere 7 seminer düzenlemiş ve 112 kurumdan 436 firma yetkilisine filtre validasyonu hakkında önemli bilgiler aktarmıştır.
Gelen yoğun talep üzerine bu eğitimi, 08.01.2020 tarihinde Ankara’da yeniden düzenliyoruz.

Eğitimimizin içeriği özetle PDA, USP, FDA, EMA/CHMP/CVMP gibi ilgili otoritelerin ; Filtre Validasyonu konusundaki talimatlarının, bildirilerinin ve tavsiyelerinin yorumları şeklindedir.

Bir tam güne sığdırılmış bu eğitimimizin konu başlıkları ve eğitim programı ayrıca gönderilecektir.

Sartonet – Sartorius Türkiye olarak 37 yıldır ilaç  sektöründe edindiğimiz bilgileri paylaşmak için düzenlediğimiz bu eğitime katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,
Ömer ERDEM
Sartonet Seperasyon Tekonolojileri A.Ş.
Genel Müdür


Seminer Yeri: Ankara

Tarih: 08 Ocak 2020


Katılımcı sayısı sınırlıdır.

Ön kayıt için lütfen aşağıdaki katılımcı bilgi formunu doldurarak en geç iki hafta içinde 02163265251 nolu faksa ya da sartonet@sartonet.com   adreslerine elektronik posta ile yollayınız.

Seminere aynı firmadan katılımcı sayısı 2 kişi ile sınırlıdır.

Seminer ücreti 450 TL +kdv dir. Ancak müşterimiz olan firmalardan ücret alınmayacaktır.

Sertifika: Seminer sonunda dağıtılacak “Katılım Belgesi”ndeki bilgilerinizin doğru yazılabilmesi için Katılımcı Bilgi Formunu lütfen okunaklı ve tam olarak yazınız.


Katılımcı Bilgi Formu

Ad/Soyad:

Telefon:

E-Posta:

Firma:

Görev:

Not: Seminer Konu Başlıkları ve diğer bilgiler ayrıntılı olarak tarafınıza gönderilecektir.