MD8 Airscan

MD8 Airscan® jelatin membran filtrelerle birlikte yalnızca havadaki mikroorganizmaların toplanmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda virüsler gibi en küçük parçacıkları yakalamasını sağlar. 

Kritik uygulamalar için hava örnekleyici 

MD8 airscan® hava örnekleyici ve tek kullanımlık jelatin filtre ünitelerinden oluşur. Sistem, esas olarak A ve B sınıfı ("GMP için AB Kılavuzu"na göre sınıflandırma), izolatörler veya şişirme-doldurma makinelerinde olmak üzere havadaki organizmaların kantitatif tespiti için rutin olarak kullanılır. 8 m³/h'lik çok yüksek hava akış hızı, laminer akışta olağan akış hızında ve ayrıca 1 m³ havanın çok hızlı bir şekilde filtrasyonu için (8 dakikadan az) izokinetik numune alınmasını sağlar. Filtre ünitesi, hava örnekleyiciden uzağa yerleştirilebilir.

MD8 airscan® hava örnekleyici, hava akış hızının ve örnek çıkarma hızının seçici ve kolay bir şekilde ayarlanmasını sağlar. Kullanıcı, özel olarak geliştirilmiş bir kalibrasyon ünitesi aracılığıyla (aksesuarlara bakın), MD8 airscan®'ı yerel olarak kalibre edebilir, örn. doğrulama adımları kapsamında. Numuneyi çıkardıktan sonra jelatin filtre, inkübasyon ve koloni büyümesi için doğrudan agar kültür ortamına yerleştirilebilir. Doğru sonuçlar / doğrulanabilir saklama EU-GMP gibi düzenlemelere uygun Laminer akış alanlarında izokinetik örnekleme (türbülans oluşumu yok) yerinde kalibre edilebilir Pompa kritik çalışma alanının dışına yerleştirilebildiğinden A/B sınıfı temiz odalarda, BFS makinelerinde ve izolatörlerde kullanıma uygundur 1 m³ havanın kısa örnekleme süresi nedeniyle en düşük bakteri sayısı ölçülebilir.

MD8 Airscan Remote-Control

İndir

MD8 Airscan Datasheet

İndir

Mitigate Risk from Start to Finish with a Robust Microbiological QC Strategy

İndir