Masa Üstü Robotik Sistemler

Kütle belirleme  süreçleri için doğru, kompakt ve uygun maliyetli çözüm.

CCR-Compact Robotik Sistemler, 10 g maksimum kapasiteye kadar kütle belirleme işlemleri için masa üstü boyutlu otomatik çözümler sunar.

120 pozisyonuyla bu sistemler, sürekli olarak işlenmesine izin veren bir yürüme çözümü sunar.Referans ve test ağırlıklarının eşzamanlı yönetimi için tasarlanan Sartorius çift robotik kol sistemi, patentli çoklu ve tek ağırlık işleyicileri ile en verimli hareket dizileri ile süreçleri hızlandırır ve ağırlıkları en yüksek hassasiyet ve tutarlılıkla ele alır. Tartım odasına entegre edilen iklim sensörleri, sonuçların güvenilirliğine ek olarak katkıda bulunur.

Avantajlarınız

  • 120 şarjör konumu, gece ve hafta sonu boyunca  işleme devam etmeye olanak sağlar.
  • Çift Robotik Kol Teknolojisi, piyasada mevcut olan en verimli hareketi sağlar.
  • Masa üstü tasarımı, değerli laboratuvar alanından tasarruf sağlar.
  • Sağlamlık garantisi en iyi tekrarlanabilirlik değerleri.
  • Tartı hücrelerinde yerleşik İklim Sensörü, ölçüm doğruluğunu daha da destekler.

120 şarjör konumu, çok sayıda ağırlığın yüklenmesini sağlar ve ölçümlerin gece veya hafta sonu boyunca sürekli olarak işlenmesine olanak tanır, ek ağırlık taşıyıcılara veya ağırlık tutuculara ihtiyaç duymadan OIML sınıfı ve ASTM sınıfı ağırlıklar için kullanılan olası ağırlık şekillerini doğrudan tutacak şekilde tasarlanmıştır.

Eşsiz Robotik Kol Teknolojisi En Verimli Hareket Dizilerini Garanti Eder.
Patentli çoklu ve tek ağırlık işleyicilere sahip Sartorius ikili robotik kol sistemi, referans ve test ağırlıklarının eşzamanlı yönetimi için tasarlanmıştır. İki adet tekli ağırlık tutucu, referans ve test ağırlığının doğrudan şarjör ve tartım hücresi arasında basitleştirilmiş ve hızlı bir şekilde kullanılmasını sağlar. Çoklu ve tek ağırlık taşıyıcılı çift kollu sistem, 4 adede kadar ağırlık ve referans ağırlığı toplayabilir. 4 ağırlık toplama istasyonunda monte edilir ve daha sonra aynı anda ölçülür. Bu nedenle ağırlıkları şarjöre veya park pozisyonuna döndürmeye gerek yoktur.

Entegre İklim Sensörü
Her üç modelin de tartım hücrelerinde yerleşik bir iklim sensörü bulunur, bu da sıcaklık, nem ve atmosferik basınç parametrelerinin kütle belirlemenin tam konumunda ölçülmesini sağlar.

Table-Top Robotic Mass Comparators

İndir