Sartoclear Dinamik

Sartoclear® filtreleri, biyoteknoloji ve ilaç endüstrilerinde zorlu arıtma uygulamaları için geliştirilmiş selüloz bazlı derinlik filtreleridir. Geniş kalite yelpazesi, santrifüj sonrası filtrasyonlar, perfüzyon işlemleri ve orta hücre yoğunluklarıyla doğrudan hasat gibi çeşitli uygulamalar için bir çözüm sunar.

Sartoclear® Derinlik Filtreleri, proses geliştirmeden ticari üretime kadar hücre yoğunlukları <15 × 10 Mio/mL olan hücre suyu filtrasyonu için tam doğrusal ölçeklenebilir bir çözümdür.

Sartoclear® Derinlik Filtreleri, her zaman aynı filtre malzemesini koruyarak ilk adımlardan klinik aşamalara ve büyük ölçekli üretime kadar size hizmet etmek için çeşitli formatlarda mevcuttur.

Sartoclear® Derinlik Filtresi kapakları, uygulamanız için en iyi dereceyi bulmanıza yardımcı olan, kullanımı kolay tarama cihazlarıdır. Tüm paketler aynı kalitede üç ünite içerir ve mümkün olan en kolay filtre değişimi için eklenti Luer adaptörleri ile birlikte gelir.

Sartoclear® Derinlik Filtresi orta ölçekli kasetler, hacimleri 5 ila 10 litre arasında olan (hücre yoğunluğuna bağlı olarak) ölçek büyütme filtrasyonları için geliştirilmiştir. Uygulama koşullarını karşılamak için mekanik takviye için gradyan şeklinde tasarlanmıştır.

Sartoclear® Derinlik Filtresi kasetleri, biyofarmasötik arıtma uygulamaları için özel olarak tasarlanmış tek kullanımlık filtrasyon cihazlarıdır. Modüler cihazlar, küçük ve büyük ölçekli proseslerden lineer ölçeklenebilirlik sağlar. Üç farklı boyuttaki filtre tutucu, farklı proses sıvısı hacimlerine kusursuz uyum sağlar.

Sartoclear Depth Filter Datasheet

İndir

Sartoclear Depth Filter Solutions

İndir

Benzer Ürünler