Ambr® Analysis Module

Analiz Modülü, Ambr® 15 ve Ambr® 250 Yüksek Verimli biyoreaktörler için pH'ın hat içi ölçümü ve isteğe bağlı olarak Raman spektroskopisi sağlar. pH ölçümü, ilk biyoreaktör kabı pH sensörü kalibrasyonunu ve müteakip proses içi yeniden kalibrasyonu otomatik hale getirerek manuel çevrimdışı pH ölçümü, veri aktarımı ve biyoreaktör pH sensörü yeniden kalibrasyonu için gereken operatör süresini ortadan kaldırır.

Sistem, 1-8 biyoreaktörün paralel olarak çalıştırılmasını sağlayan bir dizi zarif tasarımlı tezgah üstü modülden ve kullanıcı arayüzü ekranından erişilen sezgisel sistem yazılımına sahip bir kontrol modülünden oluşur.

Hücre ve Gen Tedavileri için Ambr® 250 Modüler Vessel

Yeni kap tasarımı, geniş eğimli kanatlı bir çarka ve 100-250 mL çalışma hacmine sahiptir. Tek hücre süspansiyonlarının, hücre agregatlarının veya mikro taşıyıcılar üzerindeki yapışkan hücrelerin optimal büyümesine izin vererek, tortulaşma olmadan nazik çalkalama ve karıştırma için bir ortam sağlar. Önde gelen hücre ve gen tedavisi şirketleri ile yapılan denemelerde, yeni mini biyoreaktör, spinner veya T-flask modellerine kıyasla daha iyi hücre kültürü performansı göstererek, hızlı proses optimizasyonu ve daha büyük biyoreaktörler için geliştirilmiş ölçeklenebilirlik sağladı. Gemi hızlı süreç geliştirme ve süreç optimizasyonu HEK293, CAR-T ve diğer terapötik hücre dizileri, faha yavaş çark hızında özel karıştırma gerektiren diğer kültürler için uygundur.

Ambr® Analiz Modülünün Avantajları

 • Numune işleme ve tahlil okumanın tam otomasyonunu sağlar
 • 3. taraf Raman spektroskopi problarının ve veri akışlarının entegrasyonu
 • Sık, doğru pH sensörü yeniden kalibrasyonu
 • Manuel çevrimdışı pH örneklerine kıyasla CO₂ gaz çıkışı etkilerini ve hatalarını azaltır
 • Kullanıcı tarafından değiştirilebilen sensörler (elektrotlar), Raman akış hücreleri ve reaktif kitleri
 • Kalibrasyon solüsyonları, temizleme solüsyonları ve atık kabı içeren reaktif kitleri
 • Analiz Modülünün çalışması, kullanıcı tarafından değiştirilebilen sensörler (elektrotlar), Raman akış hücreleri ve kalibrasyon çözeltileri, temizleme çözeltileri ve atık kabı içeren reaktif kitleri tarafından desteklenir.


Ambr® Analiz Modülü

 • Sık, doğru pH sensörü yeniden kalibrasyonu
 • Numune işleme ve tahlil okumanın tam otomasyonunu sağlar
 • Kültür sıcaklığına uyması için ölçüm sıcaklığı sağlar
 • Manuel çevrimdışı numunelere kıyasla CO2 gaz çıkışı etkilerini ve hatalarını azaltır


Ambr® 250 Yüksek Verimli Perfüzyon

Analiz modülü hem hücre kültürü hem de mikrobiyal ortam ile kullanım için uygundur ancak partiküller, yüksek viskoziteli numune veya yüksek hücre yoğunluklu perfüzyon kültürleri için uygun değildir.

Ambr Analysis Module Brochure

İndir