MA 100

0,1 mg çözünürlüğe sahip analitik tartım sistemi ile MA 100, nem içeriğini %1'in altında bile kesin ve tekrarlanabilir şekilde belirleyebilir.
 

Genişletilmiş esneklik:

MA 100 size üç farklı kızılötesi ısı kaynağı seçeneği sunar: halojen, seramik ve CQR kuvars cam ve ölçümü değişen gereksinimlere veya farklı ve zorlu numunelere uyarlamak için çok çeşitli farklı çözümler sunar.

Kullanımlar alanları:

Düşük nem içeriğine (< %1) ve/veya ilaç, yiyecek ve içecek, kağıt ve tekstil endüstrisi, plastik işleme ve diğerleri gibi farklı endüstrilerdeki diğer özel gereksinimlere sahip numuneler.

Nem ölçer MA 100, şu anda bir termogravimetrik nem ölçerin sunabileceği en yüksek olası ölçüm doğruluğuna sahiptir. Analitik bir terazinin doğruluğu ile Nem Ölçer MA 100, dakikalar içinde kesin sonuçlar ve mükemmel tekrarlanabilirlik sunar. Bunun da ötesinde, kapsamlı işlevleri, farklı türdeki numunelerin parametrelerinde veya analiz dizisinde sık sık değişen gereksinimleri karşılamak için yüksek düzeyde esneklik sunar. Nem ölçer MA 100, kalite kontrol ve araştırma ve geliştirme için idealdir.

MA100C Moisture Analyzer

İndir

MA100H Moisture Analyzer

İndir

MA100Q Moisture Analyzer

İndir